Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, ciekawa sprawa.

Mam kolege, własnie stuknęła mu 30stka. Chłopak niegłupi, programista mieszka w dużym mieście, wiecie jak to jest, dobrze zarabia, jeździ nowym volvo. Do tego wysoki, szczupły, siłownia, świetnie wygląda. Nawet zęby ma pięknie zrobione, pewnie droższe niż to jego volvo.

No i największy jego życiowy dramat, to jest taki że nie zaruchał jeszcze nigdy.
I jak tak siedzimy i gadamy, to nie wiem skąd te jego problemy w relacjach damsko męskich się biorą. Jest wygadany, do tego gada z sensem w przeciwieństwie do większości wygadanych ludzi, ma wszystko co by dziewczyny mogły od niego chcieć (przynajmniej te normalne)

Macie jakiś pomysł? Co może być powodem?

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 69
@cyk_w_komkuter: A to mało portali randkowych? Na dziewczynę i rozwijanie tego trzeba poświęcić trochę czasu, ale to nie takie trudne. Dorosły gość, łeb na karku ma, z tego co piszesz to w dodatku przyjacielski. Nie wiem w czym problem. Może sie czegoś obawia? Najważniejszy pierwszy krok, jak zacznie z jedną i mu nie wyjdzie to z kolejną będzie lepiej, bo będzie mieć sikilla.
@cyk_w_komkuter: Tak posiadanie Volvo mówi o tobie, że czujesz się mentalnie jakbyś miał z 40-50 lat. Niech to spłaci i kupi sobie coś z pazurem. Jaguar, Maserati, a z tańszych BMW, albo Mercedes. Ewentualnie można też sięgnąć po jakieś Camaro, albo Challengera. Od razu stanie sie młodszy w takim aucie. Nie będzie już nijaki, będzie widać, że jest jeszcze w nim trochę wariata :)
@CloudSpanner: Nie o to chodzi. Sens mojej wypowiedzi jest taki, że skoro kupił Volvo to musi być nudnym gościem, którego mentalnie nie stać na żadne szaleństwa. Tacy właśnie ludzie są właścicielami aut tej marki. Statyczni z hajsem, ale do krzty przewidywalni i nie pozwalający sobie na jakiekolwiek ryzyko. Pal licho jeśli masz żonę i dzieci, wtedy w zasadzie jest to cecha pożądana. Natomiast jak jesteś sam musisz trochę ryzykować :)
@cyk_w_komkuter: Zakładając, że wszystko co napisałeś to zakładam, że to wina IT. W IT masz dużo dziwnych ludzi i mało kobiet przez co potem kontakty z kobietami są utrudnione. No i... kobiety po prostu nie przepadają za programistami bo wielu z nich to albo kompletne odludki albo ludzie z kijem w dupie, którzy uważają, że jak zarabiają 15k na rękę to są rekinami życia ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Polnischefuhrer: Na kurs tańca już za późno xD Ale prawda jest taka, że akurat laski lubią być mocno obracane na parkiecie. Zazwyczaj w tańcu jak złapiesz ją za cycka, czy dupę nie będzie miała nic przeciwko :) Spróbuj coś takiego zrobić na ławce w parku z losową laską xDDD. Ja byłem na kursie w gimnazjum i w relacjach damsko-męskich mi to później mocno zaprocentowało :)