Wpis z mikrobloga

#famemma Co sie dzieje z rudym zakolakiem? Gość mógłby regularnie streamować i wpychać wszędzie swój ryj jak inni iflu i tego nie robi. Na fame nie walczył mimo że tam na pewno mu bańki oferowali, współprac jakoś nie kojarzę to niech ktoś mnie oświeci. Ja tam akurat go mega lubie za czasy wlogów z Krakowa i #!$%@? ulanych #!$%@? i nawet nie wiem o co ktoś mógłby się do niego #!$%@?ć bo dram też nie kojarze mimo że dlugo juz działa. Jedynie czasem bywa cringowy ale nie jest to styl #!$%@? bungee
Propsujesz plusujesz
Pobierz Golodupcow - #famemma Co sie dzieje z rudym zakolakiem? Gość  mógłby  regularnie stre...
źródło: platini
  • 34
@eurphie czemu nie powinnem? W sensie wypowiadam się o Parisie w samych superlatywach, ze keydrop z perspektywy widza jest slaby moralnie chyba moge stwierdzic a ze z perspektywy kolegi dobrze dla niego wiedzac ile zarobil mniej wiecej, plus nigdzie nie napisalem przyblizonej kwoty jedynie to ze w freak fightach z youtuberow nikt nie dostal tyle pieniedzy za pojedyncze walke
@Golodupcow: już to widzę jak mamy konferencje i Mś#!$%@? czy inny Kaniowski proszą rudego bezbeka żeby zrobił freestyle o starym xd żenada gorsza niż Warjat Radek przebrany za Spidermana czy Skowyra skaczący na pogo
@WhiskeyIHaze: Paris nie był nawet w pierwszej dwudziestce zarabiających na keydrop, liczby zawszę miał średnie, ogólnie op wyżej #!$%@? głupoty zawszę, nie ma co się sugerować w żadnej kwestii
@nukey: Dla mnie nic ale dla jakiś maj stasko czy coś na pewno to coś zlego, że kilka fanek wyruchał. Dlatego chciałem podkreslic, że jego fanki to średnia wieku ~25lat