Wpis z mikrobloga

stop normalizacji przemocy fizycznej i psychicznej wobec mlodszych osob
Po akcji z Gargamelem i Gonciarzem przypomniało mi się i poszperałem oraz odkopałem akcję gościa z okolic, który coś tam też próbuje się udzielać internetowo i posiada swoje pseudoplacementy.
Sprawa w jego mieście szła grubo
Typ z miasteczka niedaleko był z młodszą od siebie laską z mojego miasta przez pare miesięcy. Od początku były podejrzenia, że coś z nim nie tak (ziomek jest ćpunem i jakimś drillowcem XDD)
Po jakimś czasie na spotted jego szkoły zaczęły latać wpisy, że chłop się nad nią znęca itd. W końcu ktoś zaczął do niego pisać o te sprawy chłop sie złamał i poprzyznawał do wszystkiego (są screeny wielu jego wiadomości i konf z nim o tym nawet nagrał o tym jakąś piosenkę)
Jej rodzice go bronili bo przy nich zachowywał się jak aniołek ona też go broniła bo jak wyszło na koniec się go bała
Chłop na jakiś czas zaszył się, nie pojawiał się na mieście po wycieku akcji i ss'ów z jego konf
Nawet chlopa zdoxxowali. Do teraz mówią o nim ze jest damskim bokserem i ponoć z byłymi obchodził się podobnie tylko to nigdy nie wychodziło (niepotwierdzone, bo nie wiadomo czy można ufać jego byłym laskom czy tylko clout chaseuja)
Sprawa po czasie ucichła, ale ziomal ma dalej doxxa i wszystko i irytuje mnie to, że póki ktoś nie jest popularny od chxja to uchodzi mu to na sucho i ludzie zapominają. Gdyby prowadził milionowy kanał na YouTube już pewnie dawno był dojeżdżany, ale cóż.
Teraz dalej się buja po swoim mieście z #!$%@? ego strach mu chyba przeszedł, zapomniał że wszystko na niego dalej lata po necie i po ludziach z sąsiednich miejscowości.
Prowadzi swojego insta jak gdyby nic.


Zostawię wam jakiegoś screena z tym jak się do niej odzywał na grupkach ze znajomymi na dole jakby ktoś uznał, że sprawa jest warta nagłośnienia to piszcie o inne materiały, bo nie wiem czy coś pójdzie jeśli chłop nie jest popularnym faptuberem :d
#wykop #gargamel #p-----c #zwiazki #cpunydowora
youngdronelistener - stop normalizacji przemocy fizycznej i psychicznej wobec mlodszy...

źródło: obraz_2023-11-12_225551505

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Katiee: właśnie dlatego, że sprawa ma z pare miechów i ludzie mimo materiału ledwo raczej uwierzą lub nie będą czuli potrzeby roztrzepywać randoma z zadupia napisałem z zapytaniem czy sprawa jest w ogóle warta nagłaśniania XD możliwe też, że koleś jest na coś chory i nagłaśniając to tylko obwinią biedny internet, bo takie wersje też słyszałem
  • Odpowiedz