Wpis z mikrobloga

Czy jakbyście się zalogowali na Tinder i mieli 100 kobiet do wyruchania to wybralibyście tą brzydką z krzywymi zębami? Więc nie ma się co dziwić, że kobiety ruchają tylko chadów.

Im więcej czytam o związkach tym bardziej widzę jak w wielu kwestiach męzczyzna jest bardziej prymitywny od kobiety.

Tak wiem, wiem - męzczyznu budują mosty, wieżowce, są wynalazcami... no dobra a jednocześnie nie widzą nic po za kawałkiem dziury w którą mogą włożyć i są za ten kawałek dziury zapłącić majątek, być beciakiem, wychowywać nie swoje dziecko, dać kobiecie nim pomiatać itd. Doslownie są w stanie zrobić wszystko żeby włożyć parówę w ciepłą dziurę. I jak tu mieć szacunek do męzczyzn?

Z drugiej strony kobiety, wcale nie lepsze - w pewnych aspektach chłodne, kalulujące stoickie bestie obmyślające plan jak owinąć sobie naiwnego beciaka wokół palca, jak najlepiej wykorzystac JEGO zasoby, żeby ONA miała lepiej z drugiej strony jak zobaczą chada to wodospad z majtek i by się natychmiast z nim ruchały.

Nie wiem po co to pisze... Chyba, żeby wylać swoje żale. #putin i #rosja dawajcie tą bombę, bo istota ludzka to takie gówno, że najlepiej będzie jak to wyginie.

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
  • 5
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.