Wpis z mikrobloga

wstydzę się


@zloty_wkret: masz 12 lat? dlaczego ktokolwiek miałby się wstydzić swoich mankamentów? Nikt nie jest idealny.

btw na tym polega body positive - aby zaakceptować siebie, jakim się jest. Nikt nie broni schudnąć, wyprostować sobie nosa czy zrobić laserową korekcję wzroku, ale wstydzić się i wpadać w kompleksy bo jakiś dzban powie hurr durr za duże okulary czemu nie soczewki?
@wiatr_w_polu standardowo, wrzucasz zdjęcie Chada z czymkolwiek na sobie i już wygląda że ta rzecz jest spoko.
Zgadzam się że wielkie okulary nie prezentują się spoko ale ja jestem człowiek wygodnym i takie większe są akurat wygodniejsze.
Co za głupia moda na zbyt duże okulary.

Julki myślą, że im inteligencja przez te okulary wzrasta xD


@zloty_wkret: Jak dla mnie to im po prostu pole wyraźnego widzenia wzrasta. ()
Sam gdy niedawno wybierałem okulary, to moimi dwoma największymi priorytetami przy ich wybieraniu było to by dawały duże pole widzenia, oraz miały odpowiednio wytrzymałą ramę, i dopiero na trzecim miejscu było to czy wyglądają według mnie
zbyt duże okulary.


@zloty_wkret: Akurat te okulary, które ta dziewczyna ma na sobie, są dla niej w sam raz. Jeśli chce spojrzeć w lewo, to nie musi kręcić całą głową, żeby spojrzeć na świat przez soczewkę. Wystarczy ruszyć samymi oczami.