Wpis z mikrobloga

@adriannaxyz: porównaj zakres ubezpieczenia w danej cenie i sprawdź, czy przy pakiecie przez pośrednika rejestrujesz się przez ich konsultanta/platformę czy bezpośrednio przez stronę luxmedu. Ogólnie jeśli zależy Ci tylko na luxmedzie to wygodniej brać bezpośrednio od nich
  • Odpowiedz
@adriannaxyz: @moll kupowałem przez multipakiety. Pakiety były dokładnie te same co bezpośrednio, do wszystkiego i tak się używa aplikacji Luxmedu, a było dobre 40% taniej.
Tylko jakoś długo musiałem czekać na aktywację, bo mimo kupienia na początku miesiąca zaczęło działać dopiero od przyszłego. I nie można było tego przyspieszyć nawet chcąc płacić ekstra.
  • Odpowiedz
@ShortyLookMean: aktualnie też patrzę na ofertę tych od multipakiety.pl ale mam obawy czy to nie jakiś scam - mówisz że korzystałeś. było wszystko w porządku? normalnie luxmed tę umowę honorował i w zakresie było to wszystko co podawał agent?
  • Odpowiedz
@maraswrona: tak, wygląda to jak scam. Ale ja na to wpadłem jak współpracowali z citibankiem i od prawie roku działa. Normalnie korzysta się z aplikacji Luxmedu. Tylko coś tam się pozmieniało w pakietach i przy części specjalizacji w aplikacji Luxmedu jest informacja "zadzwoń, żeby dowiedzieć się czy dana usługa jest w Twoim pakiecie". I poznikały z konta multipakietów wszystkie pliki z zakresami czy gwarancją dostępności. Ale to raczej małe minusy patrząc
  • Odpowiedz