Wpis z mikrobloga

@hermie-crab: Nie wiem jak bardzo trzeba być upośledzonym, żeby mieć wbite w głowę, że konserwatyści czy katolicy nie zdradzają żon, że nie mają romansów, że żyją "po bożemu", że mają być świętsi od papieża. Nie mają być. Nie ma takiej doktryny. Zdradzanie partnera nie jest nielegalne. Nie jest to też sprawa polityczna. Nie jest to kwestia poglądów politycznych, ani nawet celów statutowych organizacji. Są to kompletne urojenia lewicy, która nie
  • Odpowiedz
@Jah00: Nikt nie twierdzi, że konserwy nie zdradzają. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że to, co wkurza ludzi najbardziej to hipokryzja i obłuda tych wszystkich heraldów myśli konserwatywnej, kiedy chodzi o ich własną dupę.
  • Odpowiedz
  • 705
sprawy całkowicie prywatne


@Jah00: rozumiem że chęć by zakazac innym rozwodów też była całkowicie prywatną sprawą??? Jak i chęć całkowitego zakazu aborcji?? Jak ktoś głosi takie tezy to musi być nieskazitelny, inaczej jest to czysta hipokryzja, ale to wśród ultrakatolów norma.
  • Odpowiedz
że konserwatyści czy katolicy nie zdradzają żon, że nie mają romansów, że żyją "po bożemu", że mają być świętsi od papieża


@Jah00: Fajnie by było, gdyby ludzie tak trujący o "polskiej rodzinie" nie byli największymi hipokrytami. W sensie ja wiem, że hipokryzja to natura katolicyzmu, że biskupi nauczają ze złotych karet o ubóstwie, a rozwodnicy i ludzie w celibacie nauczają o rodzinie i małżeństwie. Jednak nadal jest to #!$%@? absurdalne
  • Odpowiedz
że biskupi nauczają ze złotych karet o ubóstwie


@johny-kalesonny: A skąd ty wiesz o czym nauczają biskupi skoro ty od lat w kościele nie byłeś. Poza tym nie jest mowa o biskupach tylko o osobach świeckich.
  • Odpowiedz
A skąd ty wiesz o czym nauczają biskupi skoro ty od lat w kościele nie byłeś.


@Jah00: O, to jest druga kwestia - po prostu jestem w stanie się o tym dowiedzieć nie wychodząc z domu, bo KK ma taki wpływ w tym kraju. Jeszcze ;)

Poza tym nie jest mowa o biskupach tylko o osobach świeckich.


Mowa jest o katolicyzmie i katolach
  • Odpowiedz
W sumie po lewej stronie pojecie zdrady nie istnieje bo jak dobrze wiemy homoseksualne związki nie są monogamiczne, każdy ma 3 stałych partnerów ale każdy z nich innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie będę ci nic więcej tłumaczyć tłoku, obraz wyraża więcej niż tysiąc słów


@hermie-crab: Obraziłeś się bo nie chcę odpisywać na twoje zaczepki, które nic nie mają wspólnego z treścią wpisu i mają za zadanie odwrócić moją uwagę od tematu, w którym zabrakło ci argumentów? Jejku, jak tak bardzo chcesz porozmawiać o Tumanowiczu i jego wypowiedzi sprzed 10 lat to możemy porozmawiać, tylko nie tutaj.
  • Odpowiedz