Wpis z mikrobloga

Czuje kompletne wypalenie do pracy fizycznej a tylko na tym bazowalem do 30r zycia, teraz zrozumialem jak glupi bylem i chcialbym wkoncu pracowac mądrze a nie cięzko.. dosc dziadostwa w zyciu.. no ale sie nie da, bo jak zawsze wyciągam wniosku zbyt pozno..
#przegryw #praca #depresja
  • 19
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp Jak narazie przygotowuje się do matury bo jestem debilem który jej nie ma potem chce iść na studia. Jeszcze nie wiem na co ale myślałem o marketingu i social mediach. Po tym wszystkim chicalbtm pracować zdalnie mam już kompletnie dosyć tyrki fizycznej. Patrząc na moją kobietę która od x lat wstaje rano idę do podoju przez 5 sekund i zaczyna pracę.
  • Odpowiedz
@In-Cel Nie chce mi się, wolałbym siedzieć i grać w gierki po pracy. Ale muszę to zrobić bo jak nic nie zmienię to magik mi wleci. Totalnie mam już dosyć pracy fizycznej.
  • Odpowiedz
@DarkZizi: Ja bym się pewnie prędzej wyhuśtał niż zmobilizował do czegokolwiek. Próbowałem se zrobić liceum eksternistycznie, nie da rady. Musiałby ktoś z batem nade mną stać i codziennie mobilizować.
  • Odpowiedz
@In-Cel Tzn mam ten komfort że moja kobieta jest po matematyce więc mi pomaga ze wszystkim jak nie zdam teraz to kiedy prawo jazdy robiłem 6 lat to z matura też się uda
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Nigdy nie jest za późno, jak pracujesz fizycznie to przynajmniej masz odłożone oszczednosci nie? Bo jak nie to trochę słabo, lepiej było wyemigrować i byś miał jakiś kapitał. Wyższe zaocznie można zrobić będąc starym prykiem a pracy umysłowej jest coraz więcej poprzez rozwój technologii. Zostać małpa excelowa wcale nie jest trudno i wbrew pozorom bzdurą jest co niektórzy piszą, że its over mając 30 lat. W tym wieku można
  • Odpowiedz