Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień gowna. Wczoraj czułam kalejdoskop uczuć, od smutku po obojętność przez nienawiść. Ale to dobrze, przynajmniej nie czuje cały czas pustki. Dziś natomiast wstałam ze smutkiem ale chyba powoli godzę się z sytuacja i odzyskuje rozum bo momentami potrafię na to chłodno spojrzeć. #gownowpis #rozstanie #zwiazki #zalesie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@girlsjustwannahavefun: I takie to życie, mirabelka rzuciła chada i ma chwilowy dołek bo znowu trzeba będzie udawać miłą i sympatyczną żeby wejść w kolejną relację - oczywiście atencja i wsparcie. A gdzie grupa wsparcia dla mirków, ktorzy udają całe życie i nic z tego?!
  • Odpowiedz
A gdzie grupa wsparcia dla mirków, ktorzy udają całe życie i nic z tego?!


@PanAlbert: zawsze możesz napisać na tagu #przegryw to cię ktoś wyzwie od oskiego, normika czy spermiarza i będzie lepiej. No chyba, że od razu zaczniesz od nienawiści do kobiet to może trochę cieplej przyjmą, się za to zgnoją cię jeśli cokolwiek zacznie ci wychodzić
  • Odpowiedz
@xzxzz: To bardzo prawdziwe, ważne aby nie przedobczyć z czasem. W sumie sam to przeżyłem niedawno i to przykre, ale słońce jutro prawdopodobnie wstanie bez względu na to jak się czujemy i nie możemy truć się bardzo długo, bo to niczemu nie służy.
  • Odpowiedz