Wpis z mikrobloga

@Jelen_Szlachetny: to wcale nie jest taka prosta czynność jak się wydaje. Mnie nie dziwi że ktoś może mieć z tym problem albo nie chce się z tym bawić.
Można zbić szybę pogiąć ramiona, połamać nowe wycieraczki, źle założyć na milion sposobów, i nie wygodnie bo musisz wyginać się do środka auta.
@nick230: to te same wycieraczki, w internecie tak to już bywa z tymi cenami
Kup przez neta i podjedź gdzieś do warsztatu ale ile to będzie kosztować to trudno powiedzieć pewnie od 0-50 zależy kto się trafi
@nick230: te droższe nie mają klasycznego przegubu, a cyt. „ Sztywność i przyleganie do szyby zapewnia odpowiednia konstrukcja pióra, z umieszczoną wewnątrz szyną stabilizującą Evodium.”. Ogólnie jak się przyjrzysz to widać różnice w piórach przy ich mocowaniach. Wymianę ogarnąłbyś spokojnie sam, ale myślę że każdy mechanik Ci to zrobi jak ładnie poprosisz. Może nawet sprzedawca w hurtowni. Ewentualnie podstaw żonę/dziewczynę w roli klientki.
@nick230 nie masz jakiś mężczyzn znajomych ewentualnie ojca swojego lub znajomych, myślę, że 99% z nich ogarnie tę czynność. Poszukaj warsztatu ze sklepem to jak poprosisz to też ci założą, najwyżej dasz na flaszkę jakiemuś uczniowi.