Wpis z mikrobloga

@Stabilizator: Znam taka jedna różową, rocznik '02 wiec 4 lata młodsza ode mnie, prowadzi kana na yt i instagramie, ma jakieś zasięgi, wymieniam czasamo z nią wiadomości i przed wyborami na swoim stories próbowala namówić inne różowe do głosowania na lewarków argumentując to legalną aborcja xD dostała ode mnie zjebe, że co ona #!$%@?, że mając jakieś zasięgi nie może propagować tępej propagandy i ja uświadomiłem, że w Polsce aborcja jest
@Stabilizator: Kiedys coś pisała, że chcialaby w przyszłości zostać matka, ale na razie nie jest gotowa ¯\(ツ)/¯ nikt nikogo nke zmusza do macierzyństwa NAWET JAROSŁAW KACZYŃSKI, który powiedział, że kobiety powinny rodzić w ok 25 r życia, a nie w ok menopauzy i tu chlop z biologicznego punktu widzenia ma racje, bo płodność najlepsza jest jak człowiek jest młody, a nie w średnim wieku, ale lewica sie zesrala i chłopa z
@Zielonykwiryta a brak słów na pajacy. Się zdziwią jak cena benzyny, gazu, prądu i węgla będzie regulowana wyłącznie przez wspaniałomyślnych przedsiębiorców xD

Głosują na Tuska, bo pięknie się wypowiada, a ślepcy nie widzą jak te Tuskowe samorządy obstawiają stanowiska w urzędach swoimi kolesiami, jak przetargi wygrywają znajomi POwców, na jakie bzdury wydaje się pieniądze z podatków mieszkańców.
Ale na drogi, tańsze opłaty to pieniędzy nie ma i nie będzie.
Ale na ławeczki