Wpis z mikrobloga

@przegryw_z_piwnicy: Ja jak byłem mały, tyle razy słyszałem RMF FM że miałem dość. Z czasem polubiłem Trójkę z jej ciekawą ramówką.
szczególnie kojarzy mi się ona ze zmarłym dziadkiem. U niego był problem z zasięgiem i tylko trójkę i jedynkę odbierało.
Szczególnie w głowę zapadł mi dżingiel wiadomości. Jedynkę też u niego odbierało i tam też zapadł mi w głowę dżingiel Lata z radiem.
Eskę też lubię. Ale RMF FM mi
CorvusFrugilagus - @przegrywz_piwnicy: Ja jak byłem mały, tyle razy słyszałem RMF FM ...
@Corvus_Frugilagus: w tym 2001 roku faktycznie bardzo często nutka była puszczana w radio, była dość wysoko w notowaniach. Ale potem szybko została zapomniana. Nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio raz ją słyszałem w radio. Na lastfm jest u mnie wysoko, często sobie ją słucham, bo mogę się cofnąć do tego 2001 roku.

Fajna historia kolego z Trójką. W ogóle fajne było to, że człowiek słuchał radia i liczył, że będzie jego ulubiony
@Corvus_Frugilagus: to chyba normalne, że jako dzieciak raczej wolało się bardziej dynamiczną muzykę. Wychowałem się w latach 90., to zaczął królować w radio dance. Też z czasem zaczynałem się przekonywać do starszych kawałków, bardziej spokojnych. Miałem 12 lat, a lubiłem właśnie to Maybe, a jednocześnie słuchałem techno