Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć wszystkim! Chciałem podzielić się z Wami pewną dość osobistą refleksją, mając nadzieję, że wasze spostrzeżenia, doświadczenia lub porady pomogą mi zrozumieć moja sytuację i znaleźć jakieś rozwiązania. Temat jest dosyć delikatny, ale czuję, że jest to odpowiednie miejsce, aby podzielić się tym, co myślę i czuję.

Jestem w długotrwałym i zazwyczaj szczęśliwym związku z jedną z najbardziej cudownych kobiet, jakie znam. Jednak ostatnio zauważyłem, że między nami narasta pewien rodzaj dystansu, który wydaje się być kwestią naszych pragnień seksualnych.

Jest taka fantazja, która pojawia się w moim umyśle od jakiegoś czasu - myśl o mojej dziewczynie bawiącej się z innymi kobietami. Tak, wiem, może brzmieć to dziwnie i niektórzy mogą to krytykować, ale to istotna rzecz dla mnie i chciałbym to zrozumieć lepiej. Gdy przyznałem się do tej fantazji, wywołało to dyskomfort u mojej partnerki. Jest heteroseksualna i obrzydza ją myśl o byciu intymnym z inną kobietą.

To, co jednak najbardziej mnie martwi i czego najbardziej się obawiam, to jak ta sytuacja wpływa na jej poczucie własnej wartości. Dostałem sygnały, że zaczyna wątpić w siebie, zaczyna myśleć, że nie jest dla mnie "wystarczająco dobra". A to jest ostatnia rzecz, której bym chciał.

Wiecie, zawsze starałem się tworzyć przestrzeń, w której obydwoje czujemy się wolni, aby dzielić się naszymi pragnieniami i fantazjami. Teraz zastanawiam się, czy jedna z moich fantazji nie zaszkodziła jej... czy mogę ją jakoś pokrzepić, nie rezygnując całkowicie z moich pragnień?

Jesteście w stanie mi pomóc w zrozumieniu, jak mogę sobie z tym poradzić? Jakie doświadczenia macie z podobnymi sprawami? Jak mogę wesprzeć ją, utrzymując jednocześnie swoją autentyczność?

#zwiazki #rozowepaski #pieklokobiet #milosc #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tej fantazji z nią nie spełnisz, nawet jeśli się zgodzi, to będzie zazdrosna i będzie żal. Już jest żal, bo pewnie w jej idealnym wyobrażeniu związku mężczyzna pragnie tylko jej, a ty jej mówisz,że chcesz jeszcze jedną babkę. Przestała się czuć jedyna dla ciebie, a dla większości ludzi to jest kluczowe w związku. Większość ludzi ma raczej taką romantyczną wizję, że tylko dwie osoby. Tego się nie zmieni rozmową, to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: cóż, powód refleksji tego typu jest prosty i dość częsty: jesteś imbecylem.
Jak zareagowałbyś, gdyby powiedziała że marzy aby zobaczyć jak chapiesz dzidę sąsiadowi?

Także tak. Jesteś imbecylem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no cóż, widocznie za szybko i za grubo poleciałeś. Teraz lepiej spraw, by poczuła się dowartościowana i bezpieczna w związku z Tobą. Gdy to się stanie, może dacie radę powoli i wrócić do tematu i spróbować to zrobić tak, by obie strony były usatysfakcjonowane. Albo nie, ale przynajmniej poprawisz relację, która została nadszarpnięta.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie wszystko można uskuteczniać, trzeba miec trochę wyczucia i zdawac sobie sprawę, że w głowach mamy rózne rzeczy. gdybym była puszczalskim szonem to by mi nie przeszkadzało ruchanie z innymi dla twojej zabawy, ale dla kogoś kto ma jakies zasady dotyczace lojalnosci czy zwyczajnie nie jest sobie w stanie wyobrazić seksu z kims innym niż ten kogo kocha to taka propozycja jest zwyczajnie upokarzajaca. po trzecie nie wszystkie laski są
  • Odpowiedz
@mirko_anonim kobiety nie są bi z automatu tylko ich seksualność jest bardziej płynna i niejednoznaczna. Czyli są kobiety które wola z reguły mężczyzn ale jeśli poznalyby kobietę o podobnym charakterze co ich chłopak to mogłyby się w takowej zauroczyć/zakochać ale to nie znaczy ze automatycznie chciałyby z ta kobieta uprawiać seks. Są kobiety co się #!$%@?ą w charakterze i im wszystko jedno czy to mężczyzna czy kobieta i seks z którakolwiek z
  • Odpowiedz