Wpis z mikrobloga

SYTUACJA KOŁCHOZOWA
W pracy możemy palić papierosy ale przed sklepem i trzeba się wpisać w zeszyt. Godzina wyjścia i powrotu. Nie odejmują nam tego od czasu pracy, w zasadzie nie wiem po co się wpisujemy bo czasami taki wpis zajmuje dłużej niż samo palenie. Ludzie przestali się wpisywać bo nikomu się #!$%@? nie chce xD Ostatnio zrobili zebranie u prezesowej i ona stwierdziła, że ludzie okradają ją z czasu (cyt. "Jesteście złodziejami mojego czasu"), #!$%@? że nam tego nie odejmują i każdy chodzi palić rzadziej niż przyzwala szefowa. Zakończeniem zebrania było "Jak się komuś nie podoba to może złożyć wypowiedzenie". Wiecie komu nie zrobiła zebrania? Mi, bo bym poszedł podpisać to wypowiedzenie xDDDD

Już raz tak w sumie zrobiłem, jak się przysrała. Kończyła mi się umowa (zlecenie) i zaprosiła mnie na rozmowę. Mówi, że nie jest zadowolona z mojej pracy i takie tam duperele. No to ja wprost, że jak nie to i tak umowa dobiega końca i dla dobra nas obu, nie podpiszemy kolejnej. Jej mina bezcenna. Powiedziała, że przemyśli to i następnego dnia kadrowa męczyła mnie bym podpisał umowę xDD
#przegryw #pracbaza #praca
Pobierz HuopWsiowy - SYTUACJA KOŁCHOZOWA
W pracy możemy palić papierosy ale przed sklepem i t...
źródło: f2226dba607769a347399d7b77a3ecca
  • 7
@derzaba: Całe życie pracuję w gównopracy, i nauczyłem się jednego. Jak Cię traktują, to rób tak z wzajemnością. Pracy jest mnóstwo. jak nie tu to gdzie indziej. Trzeba mieć cenę swojej pracy, i osobno cenę swojej godności.