Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#bekazprzegrywow #tinder #p0lka

Nie mam konta ale czytam te wasze wysrywy bo się nudzę w pracy. Wielka dzisiejsza bitwa o tym jak to podobno kobiety głosowały za lewica bo chcą aborcji i się ruchac. I jedni i drudzy jesteście siebie warci bialorycerzyki i przegrywy.

Do przegrywow: Nawet jeżeli kobiety chcą się ruchac to co z tego? Ty nie masz ochoty się ruchac? Oczywiście że masz.

A do bialorycerzykow: chyba przeceniacie słowa Polek... Polki mówią jedno a robią drugie. Nie jestem przegryw a przez ostatnie 30 lat widzę jak na tacy jak polki mówią "chcemy dobrych, mądrych chłopaków" a ruchają się z byle hiszpanem co powie la vida loca. A pozniej płacz że zostawil. Polki są również potwornie zakompleksione jak przegryw. Tylko że one w odróżnieniu sobie niby podbijają ego rozkładając nogi przed rajeeshami. Tak było 20 lat temu, 10 i teraz. A przegrywy nie mogą. Oni sobie podbijają ego krytykują polki i pisząc swoje harlekiny.

Dlatego tylko i wyłącznie mgtow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: W dużej części się zgadzam, oprócz tych kompleksów. Zainteresowanie obcokrajowcami wynika raczej z niskiego poziomu większości Polaków jak i tego, że Polandia jest bardzo homogenicznym społeczeństwem, co wpływa również niezadbanie chłopów, którzy są ogółem w Polandii mega zamknięci - nie podróżują, nie poznają nowych perspektyw, zainteresowania to głównie piłka i browar. Polki są dużo bardziej ciekawe świata, częściej podróżują i są dużo bardziej zadbane. Więc nie dziwcie się, że ciągnie
@Mamaboss Ta bo Polki to za to mają zainteresowania lepsze- netflix i instagram xd.
A co do zaniedbania to w obu płciach są tacy i tacy. Akurat dwójkę największych śmierdzących brudasów jakich w z życiu poznałem to 2 kobiety, więc nie przesadzaj z tym zaniedbaniem facetów. Oczywiscie i wśród facetów są śmierdzące brudasy, to się tyczy obu płci.
A jak spojrzymy na na statystyki z kim się żenią Polki i Polacy najczęściej