Wpis z mikrobloga

Pod koniec września doznałem poważnej kontuzji, która sprawiła, że praktycznie przez miesiąc byłem unieruchomiony. Dzięki temu miałem dużo czasu na przeczytanie pozycji, które zawsze chciałem przeczytać. W tym czasie udało mi się przeczytać następujące książki:
Prawa ludzkiej natury- Robert Greene
Atomowe nawyki- James Clear
Wy wszyscy moi ja- Miłosz Brzeziński
Narzędzia tytanów- Timothy Ferriss
Cztery umowy- Don Miguel Angel
Moje życie uległo całkowitej zmianie. Wróciłem praktycznie do pełnej sprawności, dzięki systematyczności i ciężkiej pracy nad formą, pomimo faktu, że ciągle oczekuję na operację, po której będę musiał powtarzać cały cykl dochodzenia do siebie, jestem w fazie budowania solidnych podstaw do jakości
Stałem się człowiekiem empatycznym, który otworzył się na ludzi. Wyzbyłem się w sobie klasyfikowania i oceniania ludzi w chwili ich poznania, moje relacje z najbliższymi, jak i współpracownikami uległy diametralnej zmianie na lepsze. Dzięki otwartości na ludzi nawiązałem setki niezobowiązujących relacji, rozmawiałem z obcymi przełamywując od lat drzemiące we mnie bariery.
Czuję się tak, jakby we mnie otworzyło się trzecie oko, które w końcu zaczęło dostrzegać to wszytko, co ignorowałem przez lata swojego miałkiego życia.
Jestem głodny wiedzy, nigdy nie czułem większej ochoty na seks. Wczoraj na kolacje zjadłem seler naciowy. W zawodach wędkarskich nigdy nie brałem udziału, a czuję, że wypiłbym najwięcej.
Ludzie, czytajcie książki, pogłębiajcie wiedzę. Usuńcie tiktoki, instagramy, fejsbuki. Przestańcie interesować się rzeczami nieistotnymi. Przestań to czytać #!$%@?. Zrób coś. Twoje życie wkrótce się skończy.
#ksiazki #motywacja #literatura #heheszki
Wojciech_Skupien - Pod koniec września doznałem poważnej kontuzji, która sprawiła, że...

źródło: _36363d6c-0ce8-4a7e-b593-4d612023c47a

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
W zawodach wędkarskich nigdy nie brałem udziału, a czuję, że wypiłbym najwięcej.


@Wojciech_Skupien: miałem podobnie niedawno jak sobie #!$%@?łem spory kawałek palucha na pile tarczowej, i to był drugi raz, pierwszy raz miałem tak w 2012 po tym jak się okazało, że nie mam raka płuc... dziwne uczucie... dzisiaj zaniosłem papiery o zwolnienie z pracy, w firmie jestem grubo ponad 25 lat...
  • Odpowiedz