Wpis z mikrobloga

najbardziej mnie bawi, że kuce próbowały obrzydzić ludziom platformę, że to takie socjaluchy, tak jak PiS wszystko będą rozdawać, a teraz jak PO przyznaje że faktycznie pieniędzy nie ma na #!$%@? na prawo i lewo i nie będzie realizować od razu swoich obietnic socjalnych, to płacz bo jak to dawać pieniążki

Pamiętajcie, konfederacja = PiS, sam Memcen przyznał że chciał zablokować rząd Tuska (czyli poprzeć rząd Kaczyńskiego, bo istniały tylko te dwie opcje), a na wykopie nadal udają, że deszcz pada #neuropa #polityka
  • 51
Zwykli zamordyści, trzeba mieć nikłe pojęcie o polityce by uwierzyć w "wolnościowość" ludzi którzy nie widzą nic złego w odpowiedzialności karnej za obrazę uczuć religijnych, czy usunięcie niechcianej ciąży.


@Zgrywajac_twardziela: Wolnościowców to w Konfie praktycznie nie ma. Byli gdzieś na jej początku, ale teraz tam rządzą korwiniści z narodowcami do spółki.
obrzydzić ludziom platformę, że to takie socjaluchy, tak jak PiS wszystko będą rozdawać


@Faraluch: PO popierało 13, 14, 800+, laptop dla bomelków, kredyt 2% (chcieli przepchnąć swój 0%), tak to są takie same socjaluchy, w sumie nawet większe biorąc pod uwagę wnioskowanie o waloryzację 500+. Zobaczymy co z deklaracją kredo 0%, 600zł do wynajmu i kwoty wolnej 60k, przecież nie oszukali by swoich wyborców, prawda?
Pobierz Nighthuntero - >obrzydzić ludziom platformę, że to takie socjaluchy, tak jak PiS wszy...
źródło: ebb477cc34cde0eb211eeed37305cb513d381fcc72282d4ace055f56581829de
PO popierało 13, 14, 800+, laptop dla bomelków, kredyt 2% (chcieli przepchnąć swój 0%), tak to są takie same socjaluchy, w sumie nawet większe biorąc pod uwagę wnioskowanie o waloryzację 500+. Zobaczymy co z deklaracją kredo 0%, 600zł do wynajmu i kwoty wolnej 60k, przecież nie oszukali by swoich wyborców, prawda?


@Nighthuntero: czyli co, liczysz że będzie czy nie będzie? XD platforma wybrała średnią taktykę, nie strzelać sobie w kolano nie
może i nie będzie rozdawnictwa, ale przynajmniej podatki zostaną na takim samym poziomie i będą sukcesywnie podwyższane


@Elberus: nawet gdyby tak było będzie to korzystne, i to bardzo
@Faraluch jak wprowadzą to będzie skakał jak małpa bo socjaluchy gorsze od pisu.
Jak nie wprowadzą to będzie skakał jak małpa bo wydymali elektorat, frajerów.

A tymczasem dla wyborców opozycji socjal jest na dalszych miejscach jeśli chodzi o ważność działań. Na czele praworządność, sądownictwo, aborcja
(czyli poprzeć rząd Kaczyńskiego, bo istniały tylko te dwie opcje)


@Faraluch: I potem tacy analfabeci idą głosować xD nie, nie istnieją tylko dwie opcje. Jest jeszcze trzecia - nie poparcie nikogo, nieutworzenie rządu i ponowne wybory.

INB4 TY PISIORE, TY KONFEDERUSKU!111!
Głosowałem na Hołownie, you have no power here ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
no i co dałyby ponowne wybory?


@mentari: zależy kto byłby bardziej zmobilizowany, żeby pójść znowu na wybory.
Np. widząc tendencje spadkową Lewicy, która mimo rekordowej frekwencji straciła 500k wyborców, to ponowne wybory mogłyby sprawić, że nowy rząd będzie się składał z KO-PSL-PL2050, bez Lewicy. Czyli zmiana na plus ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Głos na 3D = rząd JE Donalda Tuska
@marv0oo: wiem, że istniała opcja wcześniejszych wyborów, nawet się kłóciłam na ten temat w tym wpisie: https://wykop.pl/wpis/73285041/memcen-dodal-rowniez-nie-dowiezlismy-wyniku-ktory-
Może skrót myślowy był tu niepotrzebny, fakt, powiedzmy, że była opcja Konfederacji nie popierającej nikogo. Po co mieliby to zrobić? Tak jak się kłóciłam wtedy, tak i teraz uważam, że jest to opcja nierealna. Gdyby mieli taką moc i nie poparli Tuska, potem nie poparli Kaczyńskiego (Morawieckiego), to niby co mieliby ugrać na wcześniejszych
a to niby dlaczego?


@ShadyTalezz: W sensie czego nie rozumiesz? Czemu podatki na tym poziomie bez dalszego rozwijania populistycznego socjalu są lepsze niż podatki na tym poziomie rozwalając dalej kasę na głupoty? Spokojnie, dam ci pomyśleć