Wpis z mikrobloga

Siemka.
Mam 21 lat, nigdy nie miałem dziewczyny.
Jestem strasznie samotny - wygłodniały dotyku, już nawet nie mówię o seksie ale o chociażby zwykłym przytuleniu się do kogoś, laski mają z tym łatwiej bo nawet te samotne przytulają się z koleżankami :(
do rzeczy
Kieruje moje pytanie do starszych mądrzejszych kolegów, myślicie że założenie konta na tinderze ma dla mnie jakikolwiek sens? przyszła mi do głowy taka opcja ponieważ nie pije alkoholu więc imprezy żeby kogoś poznać odpadają, w miejscu pracy są same dużo starsze kobiety i mieszkam na zadupiu gdzie ciężko w ogóle o dziewczynę w moim wieku, za to jestem mobilny i do potencjalnej koleżanki mógłbym śmiało jeździć. Swego czasu mocno wkręcony w blackpill zapłaciłem jednemu Youtuberowi specjalizującemu się w tym contencie za face rating. dostałem 4/10 z nadzieją na 5 przy pozbyciu się trądziku. I tutaj pojawiają się moje wątpliwości czy mam czegokolwiek szukać na apkach randkowych...
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i życzę miłego dnia.

#tinder #blackpill #przegryw #incel
  • 64
  • Odpowiedz
@mateusz-bogacki: no spoko , ale wiesz , takie moggowanie przegrywów mentalceli z brzydką mordą jak ja, my jest tak ciężkie jak zabranie dziecku cukierka, mój ziom chad ma ponad 1000 like i nie wierzyłem mu dopóki nie pokazał, ale chwalenie się tutaj like i parami jest bez sensu bo nie ciężko być lepszym od prxegrywów
  • Odpowiedz
@Alvarez17: nie wiem, nie dostawałem 2 lajkow na tydzień, nie jestem czadem, ale raczej się podobam dziewczynom.

@Elev to prawda, dziś siedzą tam zapatrzone w siebie puszczalskie dziunie w większości, ale nie wszystkie takie są. Dawno nie odpalałem tindera (robiłem to kilka razy z ciekawości i się z różową śmialiśmy z tego jak do mnie piszą i co piszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@Alvarez17: to jakieś profesjonalne foto sobie walnij, zapłacisz stówkę, albo dwie za sesję i będzie jak znalazl na tinderka.

Rybki się łapie na przynętę. Cipki podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smutny_mlodzieniec: oczywiście że ma sens. Pomyśl o tym tak, szukasz kogoś z kim się najlepiej dopasujesz, wiec chcesz żeby maszyna losująca miala jak najwięcej kulek, z których mozesz wylosować odpowiednią. Nigdzie, ani w pracy ani na imprezie (gdzie nie powinieneś nigdy szukać drugiej połówki xD) nie bedziesz mieć takiej puli osób z którymi potencjalnie może Ci się ułożyć. Nie ograniczaj sie do tinder, spróbuj badoo czy sympatie itd. Twarz twarzą,
  • Odpowiedz
czasie kiedy rowiesnicy szlifowali skillsy społeczne


@smutny_mlodzieniec: to jest właśnie przykład wmawiania sobie negatywu xD nikt nie szlifował skilli społecznych, typy imprezowaly czy może zagadywały się nawzajem ale to wcale nie znaczy że ktoś coś szlifował, większość ludzi moich rówieśników mimo 38 lat na karku #!$%@? umie w skille społeczne, są spoko przy piwie ale wszystko co więcej chcesz wykrzesać pokazuje jacy są nieudolni. To że ktoś długo coś robi
  • Odpowiedz
@smutny_mlodzieniec: sam fakt zalozenia konta na wykopie oznacza, ze nie masz - delikatnie mowiac - szans z kobietami, introwertyczny przecietniak na tinderze moze sie tylko nabawic depresji, postaraj sie tak ulozyc swoje zycie, aby byc maksymalnie szczesliwy jako singiel i maksymalnie niezalezny od kobiet
  • Odpowiedz