Wpis z mikrobloga

Siemka.
Mam 21 lat, nigdy nie miałem dziewczyny.
Jestem strasznie samotny - wygłodniały dotyku, już nawet nie mówię o seksie ale o chociażby zwykłym przytuleniu się do kogoś, laski mają z tym łatwiej bo nawet te samotne przytulają się z koleżankami :(
do rzeczy
Kieruje moje pytanie do starszych mądrzejszych kolegów, myślicie że założenie konta na tinderze ma dla mnie jakikolwiek sens? przyszła mi do głowy taka opcja ponieważ nie pije alkoholu więc imprezy żeby kogoś poznać odpadają, w miejscu pracy są same dużo starsze kobiety i mieszkam na zadupiu gdzie ciężko w ogóle o dziewczynę w moim wieku, za to jestem mobilny i do potencjalnej koleżanki mógłbym śmiało jeździć. Swego czasu mocno wkręcony w blackpill zapłaciłem jednemu Youtuberowi specjalizującemu się w tym contencie za face rating. dostałem 4/10 z nadzieją na 5 przy pozbyciu się trądziku. I tutaj pojawiają się moje wątpliwości czy mam czegokolwiek szukać na apkach randkowych...
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i życzę miłego dnia.

#tinder #blackpill #przegryw #incel
  • 64
  • Odpowiedz
dostałem 4/10 z nadzieją na 5 przy pozbyciu się trądziku


@smutny_mlodzieniec: wiesz takie #!$%@?, zanim zaczniesz się martwić o położenie na skali powinieneś przynajmniej zbliżyć się do swojego potencjału, sport/siłownia, dieta, zadbanie o skórę, wizyta u dermatologa i leczenie trądziku, dobudowanie mięśni spalenie tłuszczu.
No takie absolutne podstawy, jeśli masz możliwość zapuść zarost, ogarnięcie włosów (dobrać fryzurę, zapuszczać, czy opierdzielić się na łyso z pewnością nikt nie lubi fryzury typu na
  • Odpowiedz
sam przez to przechodziłem, w liceum rzadko kiedy wychodziłem (częściej siedzialem w domu) mimo, że uwaga byłem zapraszany na różne 18tki i inne wyjścia ale w domu była #!$%@? z nędzą i brak pieniędzy a jak dziad na kocią łapę iść to wstyd więc ściemniałem, że jestem przeziębiony

sporo straciłem bo gdy inni się integrowali i bawili to ja nie mogłem z powodów nie do końca zależnych ode mnie no i pamiętam
  • Odpowiedz