Wpis z mikrobloga

Sytuacja z weekendu. Byliśmy z kumplem w klubie na imprezie. W międzyczasie wyskoczyliśmy na zewnątrz zajarać. Podbiła do nas laska 9/10 (natural - śliczna) z jakimś głupim pretekstem, chyba tylko żeby podejść i zagadać xD Dało się odczuć, jakby przyszła tu bardziej dla mnie niż dla mojego kumpla. Stanęła obok, ewidentnie skierowana posturą w moją stronę. Gadamy o jakiś pierdołach i zaraz wchodzimy do środka, bo zimno… No i się zaczęło… Na parkiecie jakieś „przypadkowe” dotyki, delikatne szturchnięcia, żarciki, uśmieszki - generalnie wszystko wydaje się, że po myśli. Później jak odszedłem na jakieś 15 min i pojawiłem się z powrotem to zapytała, czy dobrze się czuje i przejęta spojrzała głęboko w oczy (Wow!) Jak jej odpowiedziałem, że nie i też po chwili , że żartuję to pojawił się mega uśmiech na jej twarzy. W ogóle to w trakcie rozmowy wzięła mój telefon z ręki i zafollowała siebie na instagramie xD Zażartowałem, że jak mnie nie odfollowuje następnego dnia to się gniewamy hehe. Cała ta sytuacja przez te kilka h miała swój niepowtarzalny vibe, który no nie ma prawa się spi3rdolić. I tutaj dochodzimy do najlepszego. Typiara mi mówi, że musi lecieć do swojego chłopaka, który gdzieś jest na parkiecie xD
I nie to nie był pretekst - typiara rzeczywiście jak się okazało go miała. Powiedzcie mi gdzie popełniłem błąd? xD

PS. Aż do teraz followka na ig też nie ma ;c
Dziewczyny to dziwne stworzenia…

#rozowepaski #niebieskiepaski #bluepill #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #szaramyszkadlaanonka #przegryw #plodnajulka
  • 10
@Blackol12: no tak wlasnie jest, rozowa pewnie niestety juz o Tobie zapomniala peklujac sie ze swoim.
Ja jak i ty popelnilismy w tym samym miejscu blad, po prostu się nią nie przejmuj tylko czekaj na nastepny pociag bo takie rozpamietywanie do niczego nie prowadzi xD polecam