Wpis z mikrobloga

Pytanie formułowo-mirkowe

#f1

W jaki sposób dowiedziałeś (łaś/łoś) się o F1

  • Przez Kubica (początki kariery) 63.4% (102)
  • Przez DTS na netflixie 6.8% (11)
  • przez kogoś znajomego/z rodziny 8.1% (13)
  • przez wykop 5.0% (8)
  • przez Kubica (wypadek) 0% (0)
  • przez Kubica (powrut) 3.1% (5)
  • memy z kubicom 2.5% (4)
  • w inny sposób (odpowiedź w komentarzu) 11.2% (18)

Oddanych głosów: 161

  • 13
  • Odpowiedz
@0caffe napewno oglądałem kubicę z czasów bmw i saubera. Nawet jeśli byłem za młody by to pamiętać (choć intro polsatu, muzę z tego i grafiki generalki po wyścigu z wczesnych lat 201x trudno zapomnieć). I tak najwcześniejszy wyścig który po latach nadal w miarę dobrze pamiętam to Monako 2014 i wiecznie uśmiechnięty ricciardo na podium
  • Odpowiedz
@0caffe: Jak kubica zaczal to jako nastolatek patrzylem z pogarda na tych co poznali f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a sam to chyba ogladajac z ojcem w niemieckiej TV popisow schumachera
  • Odpowiedz
  • 1
@0caffe przed Kubicą zupełnie mnie nie interesowała, kojarzylem jedynie Schumachera a jak leciały wyścigi na tv4 to olewka, Moto GP często ogladalem. Dopiero w 2007 roku sie wkrecilem i to w samej koncowce sezonu, slynne GP Japoni, pozniej Chiny i Brazylia ogladana jak na szpilkach, a od 2008 roku juz wszystkie sesje byly ogladane az do Andory.. sezon 2012 jeszce sledzilem, a pozniej to juz wiadomo, wrucilem jak wiekszosc dzieki Merci
  • Odpowiedz
@0caffe jestem stary, kiedyś leciało chyba Eurosporcie i jako gowniak czasem obejrzałem jakiś wyścig ale bez większego zrozumienia. Schumacher chyba jeździł wtedy w Ferrari. Później był okres Kubicy 2006-2010 kiedy oglądałem wyścigi trochę częściej. Ale prawdziwie zaangażowałem się w oglądanie F1 dopiero w sezonie 2020 i od tej pory oglądam każde kwale, sprinty i wyścigi + Gerwazego i innych #!$%@?ów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@caru: podobnie, oglądałem w czasach kiedy wyscigi leciały na Eurosporcie. Pamietam jak kwale były w formacie single lap. Pozniej pare lat przerwy i wróciłem jak Kubica dołączył.
  • Odpowiedz
@0caffe: Na początku lat 90 mój dziadek oglądał program motorsportowy na jednym z głównych kanałów TV - nie pamiętam nazwy tego programu, ale wiem że muzyką do intro programu był utwór Yello - The Race. To wtedy widziałem bolidy pierwszy raz. Potem moja mama założyła satelitarną telewizję i był eurosport - sukcesy Schumachera i tak dalej. Potem się Kimi pojawił i była spora przerwa aż do pojawienia się Kibicy, po
RitmoXL - @0caffe: Na początku lat 90 mój dziadek oglądał program motorsportowy na je...
  • Odpowiedz