Wpis z mikrobloga

Przy wymianie przegubów zewnętrznych troszeczke za ciasno załozyłem osłone przegubu prawego, przez co czubek opaski tarł o osłone i zrobiła się mała dziurka ale tylko mała bo w miare czasie to zauważyłem. Czy da się to poratować? Osłonę przeciągnąłem dalej, w głąb pół osi. Wysmarowanie czarnym silikonem coś da? Czy lepiej założyć kawałek srebrnej taśmy?

#pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja #mechanikasamochodowa #mechanika #samochody
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zdobycswiat_777666: jak bedziesz jeździł z dziurką, to na wiosnę znowu bedziesz go wymieniał.

klejenie to ciężka sprawa tam, bo to bardzo pracuje. Może mocny poliuretanowy (klej do szyb), ale musiałbyś to odtłuścić a to bedzie trudne.
  • Odpowiedz
@dlaczego_michau @trzaichlac69 @bidzej @hellfirehe @iwunio No dobra! Zmieniłem zdanie i w jakąś sobotę w tym miesiącu to zrobie. Pytanie do was jeszcze! W golfie 5 przeguby do zwrotnic są przykręcane grubymi śrubami a nie nakrętką jak w innych autach. Jak zdejmowałem zużyte przeguby, to udarowym kręciłem śrubą w prawą stronę po zdemontowaniu półosi ze zwrotnicy. Czy mogę i teraz tak zrobić czy lepiej pomęczyć się ręcznie innymi
  • Odpowiedz