Wpis z mikrobloga

Ale się rzuciły jak jeden napisał

Taniec u Cb cienko wygląda, nie masz tej lekkości, myślisz o każdym ruchu to się wyczuwa ,ale jesteś pozytywna osoba



Co za chore zazdrosne społeczeństwo, aż z przykrością się czyta. Niektórzy myślą, że od razu każdy wszystko potrafi, po to chodzi się na lekcje żeby z każdym razem wyglądało to lepiej i choć znawców tu pełno to na pewno widza progres ale lepiej skrytykować i się dowartościować, nie musi to być od razu idealne, ważne chyba że sprawia to radość, czy nie o to w życiu chodzi? Róbmy to co kochamy, dla siebie, nie dla innych


Nie wiem o co chodzi w tych komentarzach. Ja widzę super postępy i rozwój od pierwszego video z tańcem, które wrzuciłaś. Widać, że to kochasz ????


Uwielbiam Cie Aniu!!!!Tancz bo robisz co cudownie!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Nie liczy sie perfekcja a to, ile milosci i uczuc Anka w to wkladasz, rob to dalej i nigdy z tego nie rezygnuj! Dla mnie jestes Mistrzynia i niesamowita inspiracja ❤️❤️❤️


Kobita robi co lubi , ale zawsze znajdą się specjaliści z ,,dobrym słowem". Kochani, wsadźcie sobie je w dupkę, ale najpierw wyjmijcie z niej kija ????


ciekawie czytać te komentarze. dużo negatywnych słów i tekstów typu „nie nadajesz się do tego”, a ja pierwsze co pomyślałam oglądając to video to „ale wymiata! chciałabym mieć takie ruchy” ???? jak różnie można postrzegać rzeczywistość ???? pozdrowienia dla tych po drugiej stronie ????????


Ale super Ania, że tańczysz!!! Taniec jest wspaniałym rodzajem ruchu. A wszystkim „znawcom tańca” co tu tak „miło” komentują: wstańcie z krzesła i idźcie na trening taneczny… zobaczymy czy będziecie takimi mistrzami ???????? Ps. Najpierw technika, a później można się tańcem zacząć bawić! Nie ma innej drogi. Ania tańcz, bo pięknie Ci to wychodzi! ❤️


#p0lka #lewandowski #heheszki #pdk #reprezentacja #mecz #bachata #rozowepaski #niebieskiepaski
Lukardio - Ale się rzuciły jak jeden napisał
Taniec u Cb cienko wygląda, nie masz tej...
  • 3
@Mamaboss: Tak, nie zgadza się że p0lki dupa piecze, że ktoś śmiał podnieść słowo na Anię xD Zapomniałaś napisać że z trudem łączy to z milionowymi zyskami, uzyskiwanymi m. in. dzięki sławie męża.