Wpis z mikrobloga

Już normicy się chwalą, że drwala jedzą xddd. Pamiętam w liceum jak byłem, to też te oskarki z julkami na drwala chodzili. Przepłacone i przynajmniej mi nie smakujące. Do teraz ten słynny drwal jest synonimem n0rmictwa.

Dla mnie to najlepszy stosunek ceny do jakości ma kfc, nuggetsy, jakieś longery, twistery itd. Dobre ceny, bo za 40 zl mam prawie pół kila bitesów i frytki, więc się tym najem do oporu. Jedynie po kfc z uwagi, że nie każdemu służy ostra panierka należy wypić dużo wody, wtedy nic nie jest. Ja polecam ogółem kfc, w mc nie pamiętam kiedy byłem. Aczkolwiek pamiętam, że w mc donaldach jest bardzo, bardzo dużo n0rmictwa. Przebywanie tam jest więc dla mnie zmorą.
#przegryw
Pobierz Van-der-Ledre - Już normicy się chwalą, że drwala jedzą xddd. Pamiętam w liceum jak b...
źródło: mmmm
  • 6
W KFC jakość jest obrzydliwie niska i ceny są wysokie jakby się płaciło w restauracji. Jak szanujecie swoje zdrowie i nie chcecie trafić przez zatrucie pokarmowe do szpitala to nie polecam stołowania się w tej restauracji. Parokrotnie dostałem kurczaka surowego lub bez panierki i bez smaku. Jeszcze 2-3 lata temu było nawet smaczne i zjadliwe. Aktualnie to jest ściek i każdemu mówię żeby jak najdalej się od tego trzymał.