Wpis z mikrobloga

Ale to będzie politpoprawna papka z wentylem bezpieczeństwa w postaci beki z MAGA i Finance Brosów (Tech Brosi już byli w GTA V), może jakaś pompka z social mediów, ale bardziej w stylu cel w misji "NAGRAJ FILMIK NA PIG POGA JAK NAPADASZ NA BANK" bo z ery Facebook-Instagram już cisnęli bekę. Głównych bohaterów też się obawiam, bo poza Michaelem (zżynka z Sopranos ale i tak było spoko) to nikogo tam nie było ciekawego. Jeszcze ten współczesny setting Miami (czyli Vice City), które jest grajdołem dla białych i kubańskich emerytów. Ciekawe jak z mechanikami, bo piątka została wykastrowana nieźle. Już nie mówię o modelu jazdy (mi się bardzo IV podobała więc dla mnie to był downgrade ale tu opinie podzielone), ale model strzelania i fizyki po tym co można było zobaczyć w GTA IV i Max Payne 3 to był #!$%@? żart #gta #gta6 #gry #ps5 #xbox
  • 15
@zjadlbym_kebaba: Nie, ale sugerowałbym go osobie z nabitymi kilkudziesięcioma tysiącami akcji na Mikroblogu. Taka dawka Wykopu mogła zostawić ślad w człowieku i skutkować np. projektowaniem chorób psychicznych na osobach wygłaszających swoją opinię w Internecie.