Wpis z mikrobloga

Co byście wybrali na dwu tygodniowe wakacje w czerwcu 2024? Zwiedzanie, wynajęcie auta i fajnie gdyby były ładne piaszczyste plaże żeby trochę popływać i się poopalać. Na początku myślałem nad Chorwacją a później nad Maderą, ale tam chyba niema piaszczystych plaż. Obie ameryki odpadają. Czarnogóra jest bezpieczna? Ewentualnie Maroko ale trochę się boje pogody

#podroze
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@rocky_b Czarnogóra jest tak samo bezpieczna jak Chorwacja, jest trochę mniejszą i bardziej kompaktowa. Jednak w czerwcu może być zimna woda w śródziemnym, na kanarach też
  • Odpowiedz
@rocky_b: Czarnogora jest bezpieczna. Co wiecej w jednym dniu z piaszczystej plazy mozesz wyladowac w calkiem ladnych gorkach :)

Ale jak chcesz plaze to moge polecic portugalie. W jednym miejscu masz plaze z typowym piaskiem (taki drobny co wszedzie wlazi :P) a w innym miejscu masz taki piasek "gruboziarnisty" z ktorego nie da sie niec zbudowac bo sie sypie i nie wiaze :PP

P.S chorwacja i piaszczyste plaze to ewenement. Na
  • Odpowiedz
@rocky_b: nie doczytałem że dwa tygodnie. Ale jeśli chodzi o Cypr to sądzę że tak. Jest dosyć spory. Masz i góry i morze. Są i kurorty i zapyziałe wioski. Jeśli dołączysz Cypr północny to jeszcze masz dwie zwaśnione kultury.
Przesiedziałem tam rok i mam sentyment do tej wyspy.
Fuerta i Lanzarote to max tydzień.
  • Odpowiedz