Wpis z mikrobloga

#odchudzanie #mirkokoksy #dieta #chudnijzwykopem

Cześć, zastanawiam się jaki mnożnik i jaka CPP powinienem sobie wybrać za cel.

Mam pracę siedzącą, ale chodzę 5-6 razy w tygodniu na siłownię (z buta 2,5km w jedną stronę) w tym dwa treningi personalne, 2 kardio i jeden taki ogólny (dla rozruszania się itp.) mam 174cm wzrostu, 77kg, BF 20% a jedynie gdzie mam nadmiar tłuszczu to brzuch (boczki). Średnio Apple Watch pokazuje mi 1000-1400 spalonych kcal dziennie, a białka spożywam ok 130-140g. Czy w tym przypadku 2000kcal będzie ok?
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Senior_Mordino: Okej, bo robiłem badania na maszynie, widze że nabralem mięśni, w klacie, nogach i rękach, mięśnie brzucha głebokie widać lepiej i są duuużo mocniejsze a BF spadł tylko o 0,5% w 4 miesiące a waga o 1kg..
  • Odpowiedz
@jaavi666: Usunąłem komentarz, bo chciałem edytowac. Tak czy inaczej -robisz wszystko dobrze,i nie patrz za bardzo na cyferki. Przy swoich parametrach i aktywności na siłowni powinieneś się raczej przygotować na przyrost masy mięśniowej a nie na chudnięcie.
  • Odpowiedz
@jaavi666: więcej cardio to droga donikąd. #!$%@?ę już od tego, że aby się pozbyć tych "boczków" potrzeba nawet kilku lat solidnej pracy na siłowni plus dosyć sumiennego podejścia do diety i aktywności fizycznej, a okresowo nawet bardzo rygorystycznego trzymania się założeń...
  • Odpowiedz