Wpis z mikrobloga

Nie oglądam zazwyczaj tego typu filmów, bo mnie szczerze mało obchodzi co ktoś o Polsce/Polakach mówi. Ale to co niektórzy Rosjanie mówią to jest jednak ciekawe.
Polecam poczytać ich przetłumaczone komentarze z ichniejszego forum Zen. Dla mnie ta mentalność jest szokująca.
#rosja #polityka

suweren_sudoku - Nie oglądam zazwyczaj tego typu filmów, bo mnie szczerze mało obchod...

źródło: 1

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: to jest właśnie kacapia, nie żeby coś zrobić i poprawić tym samy życie sobie, nie, lepiej zniszczyć tym co mają. Dokładnie to samo robili na Ukrainie. Nasrali im do głów bzdur i wielkiej rasyji i teraz tak #!$%@?ą
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: @kubex_to_ja @wstanczyk Niestety nie mogę znaleźć oryginalnej wypowiedzi, a to co jest w oryginale jest bardzo niewyraźne i nie mogę rozczytać. Dziwnie są napisane te rzekome wypowiedzi, jakby to jedna osoba pisała.
Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby to była była robota ukrów. Zwłaszcza po przeczytaniu dzisiejszego artykułu.
https://rozrywka.trojmiasto.pl/Skandaliczne-slowa-ukrainskiego-muzyka-Internauci-chca-odwolania-koncertu-n183546.html
  • Odpowiedz
Brzmi jak trolling/sarkazm

@wstanczyk: Pewnie nie do końca. Ruscy za to nas nienawidzą i to ich bardzo boli, że część Polski był przez blisko 123 lata kontrolowana przez Imperium Rosyjskie, a po wojnie byliśmy przez ponad 40 lat w ich strefie wpływów, ale to właśnie Polska jest teraz pod chyba każdym mierzalnym względem wyżej cywilizacyjnie od r0sji
  • Odpowiedz
Dla mnie ta mentalność jest szokująca.


@suweren_sudoku: zaproponował bym wycieczkę do Rosji i przekonanie się organoleptycznie ale słaby na to czas, podpowiem tylko że kacap ze screena jest wręcz umiarkowany w swojej opinii
  • Odpowiedz