Wpis z mikrobloga

133 643,10 - 10,00 = 133 633,10

Kolejny raz korzystając z porady potężnego Garmina - trening progowy 3 x 6 min 4:35 / 2 min trucht. Weszło ładnie choć miałem wrażenie że moje Novablasty już mało wspierają i chyba trzeba je będzie odesłać na emeryturę - dziś strzeliło 600 km. W kartonie czekają Novablasty 3 ale jakoś opór tak je wrzucać na te jesienne, mokre chodniki.

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Grzegiii - 133 643,10 - 10,00 = 133 633,10

Kolejny raz korzystając z porady potężneg...

źródło: IMG_20231107_102009

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Grzegiii: W zeszlym roku jesienia zaliczylem 2 gleby na mokrym w NB2, wiec w tym roku juz powedrowaly na polke i czekaja na wiosne. NB3 chyba jeszcze mniej przyczepne?
  • Odpowiedz
@randall: Mialem plan na zakup NB3TR wlasnie (jak bedzie konkretne promo w outlecie Asicsa), tyle ze liczylem ze dzieki tej masywniejszej podeszwie dluzej posluza. 500km nie brzmi najlepiej. Na jesien/zime/wczesna wiosne mam Triumphy 19 + Pegsy 39 + trailowki. Na wiosne chce dobic aktualne NB2, no i dylemat po Twoim wpisie czy wchodzic wogle w NB3.
  • Odpowiedz
@MarcD: Niestety NB3 mają o wiele gorszą przyczepność od NB2. W 2 normalnie biegałem po mokrym lub suchym piasku na chodniku, a 3 się ślizgają. Oglądając zdjęcia NB4 to wygląda, że poprawili się, a przynajmniej podeszwa ma bardziej agresywne ząbki.
  • Odpowiedz