Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie książki o polskiej mafii? Znaczy reportaże oczywiście. Zaczęłam słuchać o zabójstwie Papały i stwierdziłam, ze nigdy nie przeczytałam nic o polskiej mafii, a wydaje się to całkiem ciekawe, zwłaszcza te powiązania z wyżej postawionymi ludźmi. Kto z kim, jak i dlaczego.

Z zastrzeżeniem, ze nie będę czytać książek napisanych przez samych bandytów, wiec takich nie polecajcie.

#ksiazki #czytajzwykopem #mafia
  • 22
@rudyba: Ja wkeciłem sie w książki Vegi jak Złe psy czy Niebezpieczne kobiety. Co prawda to nie książki o mafii, tylko opowieści policjantów o ich śledztwach ale klimat podobny i czyta sie to dobrze
@moll: książki Sumlińskiego to plagiaty kryminałów Larsson a z podstawionymi nazwiskami polskich polityków
@rudyba nie czytaj tego gówna, miej choć trochę szacunku do swojego czasu
@rudyba: plagaitora Sumlińskiego, masz dobry serial alfabet mafii oraz masę książek o poszczególnych gangusach, choćby Pershing król życia czy wszystkie książki patocelebryty masy
  • 0
@Deska_o0 to jak się znasz to poleć proszę coś konkretnie, bo błądzę, ale jednak książek Masy czytać nie chce. Nie chce dokładać się do tego aby ktoś taki zarabiał.
@rudyba: Ostatnio faktycznie mu się klepki poprzestawiały i to ostro! ale co do tych książek to fajnie mi sie czytało, może poszukaj na necie fragmentu i po przeczytaniu się przekonasz :)
@rudyba: a czemu nie Pershing król życia? Co do Sumlińskiego zdania są podzielone tak samo jak co do ziemby i leczenia raka witaminą C, stary Vega jest spoko, stosunkowo niedawno się stoczył
@rudyba: Jak tutaj już psdziad wspomniał świat według Dziada. Napisał to sam Dziad jak siedział, on w tej książce zarzeka się, że pomyłka on nic nie wie o żadnej bandyterce, przy okazji opisując cały półświatek xD Nie zarobi na tobie, bo nie żyje.