Wpis z mikrobloga

@WpiszSwojLogin:
XD Piszę jak jest. Na linii idzie dobrze. Prawie zawsze mój ADC jest do przodu, a nawet jak się nie feednie to umiem go w teamfightach ogarnąć tak, że daje rade. Ale co po tym jak schodzimy z linii to się okazuje, że inni enemy też są fed i gra się szybciej lub wolniej kończy. Statystycznie gram o wiele lepiej od 90% enemy botlane'ów. Mój ADC praktycznie zawsze kończy z
@ruda_stuleja no z tymi wardami trochę racji masz, ogólnie podejrzewam że najwięcej poprawić można w pozycjonowaniu się w team fightach, jak jest jakiś zed #!$%@?ący to można zhonyie czasem kupić, a na poukeujące drużyny typu xerath ezreal bardzo dobre jest ten item co robi obszarowe leczenie
@Towarzysz_Pawulon: Tak się staram robić. Mi źle nie idzie. Wiadomo mógłbym częściej bańkę trafiać, ale to cholernie trudny skillshot jest. Jak wchodzi jakiś chamski focus albo np dive pot turretem to daje radę.

Wszystko się sypie po zejściu z linii. Na wszystkie te 24 gry chyba ani razu nie miałem uczucia kurde ale nas na linii zrobili i że będziemy ciężarem. No może raz jak byliśmy 1/4, ale w teamfightach potem
@ruda_stuleja: graj supportami, które robią mocny impact na inne linie. Wygrywacie bota to czemu nie możesz odwiedzić np. Mida czy topa? Tak ciężko ci wykonywać twoją rolę? Ba nie tylko jungler ma wspomagać inne linie, ale jeśli jest easy rekt na bocie to idziesz na mida lub topa i tam też się starasz przeszkadzać. Przykład? W enemy pyke wycarrował 2 linie i zostawił samego na bocie adc. Graj takimi supportami, które