Wpis z mikrobloga

Miałem do dzisiaj tego gościa w subach na YT bo czasem miał bardzo ciekawych gości. W skrócie typ zaprosił jakąś redaktorkę feministkę która "siedzi głęboko" w temacie #przegryw Napisała nawet jakąś książkę. Pomyślałem na samym początku, że to dobrze, że ktoś porusza temat tych problemów (np. bardzo wysoki współczynnik samobójstw młodych mężczyzn w Polsce). Tylko później zobaczyłem w jakim tonie to jest opowiadane i to jest przerażające. Oni sobie tam #!$%@? śmieszkują i momentami kręcą bekę z całego tematu. O ile rozumiem jeszcze, że niektóre określenia typu spierdox czy element ruchający są zabawne ,no to już cała reszta nie i nie wiem jak można nie mieć w sobie aż tak choćby krzty empatii żeby wyśmiewać takie rzeczy. HA TFU

@przemek_gorczyk_podcast Dumny jesteś z tego materiału? Bonus w komentarzu dla CB

#szarpankizzyciem #podcast #youtube
KolegaPatryk - Miałem do dzisiaj tego gościa w subach na YT bo czasem miał bardzo cie...
  • 13
@DrGreen_2: skupiałem się głównie na jego gościach i jakoś nie zwracałem na niego uwagi ale skoro wrzucił ten materiał no to świadczy o tym, że prawdopodobnie masz rację.

btw. Z ciekawości po wyłączeniu tego paszkwila przeszedłem do komentarzy i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Ludzie w większości negatywnie odbierają ten materiał i ton w jakim jest prowadzony.
@KolegaPatryk: tez probowalem skupic sie na gosciach ale jego przerywanie aby wtracic "a bo ja, a bo moje", brak poprawnosci jezykowej, brak przygotowania do rozmowy z goscmi po prostu okropnie razi, no i generalnie wszytsko go dziwni bo o niczym nbie wie, nie slyszal, on nie zna ludzi z Polski itd itp.
Jego popularnosc jedynie pokazuje jaka jest posucha na rynku podcastowym w Polsce.