Wpis z mikrobloga

Siemano KJ. Mój żydowski nos robi od czasu do czasu cosplay odkurzacza, a ktoś mi znowu nakruszył na podłodze. Pół paczki tabaczki stosowane dla animuszu i kurażu dodaję mentolowej nuty w melodii codziennej rutyny. Chusteczki z papieru toaletowego pokryte brązową wydzieliną, rozrzucone na stole, zerkają na utylizacje, dodając z kolei szczyptę adrenaliny za sprawą iluzji bycia inaczej spożytkowanymi.

@KontrastWykop - Wracaj Przyjacielu(specjalnie z dużej) bo tęsknię za Twoimi wpisami (,)

#narkotykizawszespoko #alkoholizm #narkotykizawszespoko #politoksykomania #benzodiazepiny #pregabalina #baklofen #nikotyna #tabaka
wyjatkowy_szmaciarz - Siemano KJ. Mój żydowski nos robi od czasu do czasu cosplay odk...

źródło: zestawik

Pobierz
  • 17
@PiccoloColo: Jaki towar bierzesz? Ja leciałem na cypio/enan jakieś prawie 2 lata 250mg e4d/e5d zależy jak mi sie przypomniało xD Metanabol przez 5 tygodni, ale spuchłem 6kg, miałem ryj jak piłka lekarska i trądzik #!$%@?ło, więc odstawiłem. Słabe wyniki miałem, jak na towar ( ͡° ʖ̯ ͡°) Leciałem PHULem ciągle, 4-5x w tygodniu trening.
@wyjatkowy_szmaciarz Z przymrużeniem oka, ale myślałem o tym, jednak trzeba mieć warstwę edukacyjną lub anioła stróża, który zaprowadzi za rączkę, a ja nie mam żadnego. W moim przypadku przeważyły jednak urazy tj. Dyskopatia wciąż, łokieć penisisty etc. które by szybciej jebnęły ze względu na ewentualny agresywnemy przyrost siły i obciążenia. Także ten, a forma estetyczna.
@wyjatkowy_szmaciarz: mm.. 50 wódy do tego właśnie okocimia, całość walnięta na jednym wdechu a tuż przed strzał białego słonia i ozony president.. Aż mi sie przypomniały patoimprezy studenckie gdzie browara typu romper z dolaną wódą i buteleczką nervosolu rozlaną na 3 kufle waliło się by się dobić. Teraz bym pewnie umarł od takiego chlania a wtedy to litr szedł na łeb przez noc i szło się o 4 rano po browary
@Voltaire: 5 grubych węgorzy białego słonia + redbull + aramis(3 najsilniejsze tabaki), a ozona president jest taka słaba, że swojemu niemowlakowi był podawał doodbytniczu zara po urodzeniu, ale wątpię, czy by coś poczuł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

nervosolu


Gościu, co ty za ziółka dla przedszkolaków bierzesz. Prawdziwi mężczyźni odurzają się benzodiazepinami(królami wsród nich są clonazolam i flualprazoam ( ͡° ͜ʖ ͡°)), pregabaliną, baklofenem,
wyjatkowy_szmaciarz - @Voltaire: 5 grubych węgorzy białego słonia + redbull + aramis(...

źródło: romper

Pobierz
@wyjatkowy_szmaciarz: ja myslalem ze ty masz niepelnosprawnosc fizyczna jakas, bo cos pisales
mi jak spada tabletka na podloge albo kiedys kukurydza z pizzy to zawsze mysle o tym ze jakbym mial psa to by to zezarl od razu