Wpis z mikrobloga

Ile może kosztować panowie #programista15k postawienie na własnej domenie sklepu internetowego ze wszystkimi bajerami (z integracją blików, paypali i innych cudów) + postawienie platformy kursowej na w/w stronie z domeną?
Tzn wiem że mogę to zrobić na biedaka typu sklep na shopify + kurs na udemy, ale chciałbym bardziej profesjonalnie.
Ile roboczogodzin może to zająć komuś kto to ogarnia + ile to by mniej więcej $$$ kosztowało?

#sklepyinternetowe #programowanie
  • 11
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: To jest pytanie na zasadzie "Ile kosztuje samochód z tempomatem, klimą i innymi bajerami?". To wszystko zależy od specyfikacji i tego jakie te "bajery" mają być. Dlaczego nie shopify albo shopper? Tak samo z kursami, co to mają być za kursy? Czy będzie jeden czy kilka, czy kupuje pojedyncze kursy, czy dostęp do platformy?

Stawianie sklepu samemu ma mnóstwo wad i bardzo dużo biznesów tego nie potrzebuje i wystarczy im
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: zrobienie tego wszystkiego samemu na wordpressie zajmuje trochę czasu, ale wszystko da się zrobić bez wiedzy technicznej. Jest masa poradników jak np podpiąć InPost czy payU. Jeśli chodzi o system do płatności to musisz mieć swoją działalność gospodarczą, bez tego się nie da tam założyć konta. Mi osobiście przygotowanie sklepu internetowego zajęło miesiąc. Z tym, że całą stronę robiłam sama, a wszystkie zdjęcia i grafiki były robione przez kogoś z
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: oj niestety nie mam żadnego do polecenia, bo nie korzystałam z żadnego. Robiłam tak: chciałam podpiąć InPost pod stronę, to szukałam na stronie InPostu jak to zrobić. Każda strona ma swój poradnik jak ją zintegrować z własnym sklepem, więc na prawdę łatwo to znaleźć! W razie czego możesz do mnie napisać, to postaram się pomóc :)
  • Odpowiedz