Wpis z mikrobloga

jakie dziewczyny z apek randkowych są przebiegłe i żałosne to nawet nie miałem pojęcia xD

zrobiłem sobie zdjęcia w nowym domu - w tle widać dom i taras, ogród, rzekę która przechodzi na mojej działce itd., nagle jakieś 50% więcej par wpada i co mnie najbardziej zaskoczyło, 8/10 kobiet rozpoczyna rozmowę pierwsze, wcześniej to się praktycznie nie zdarzało. Oczywiście rozmowa jest zaczynana tekstami za które facetów opluwają typu "jak mija dzionek?", "co tam?" albo emotkami xD

na pytanie wprost o to czy pisze bo mieszkam w dużym domu to oczywiście klasyczne pierodlenie i obślizgłe, przemielone teksty typu że nie zależy im na kasie i w ogóle to są niezależne. i weź tutaj kogoś poznaj xDD

prędzej mi kaktus na dupie wyrośnie niż jakiś zmiennokształtny gównojad z podejrzeniem choroby wenerycznej zamieszka w moim domu, zwłaszcza od kiedy dostają mieszkania za pomówienie.

wychodzi na to, że nie trzeba mieć kanciastej mordy, można mieć też dom w kredycie i się zabawiać witaminkami. każdemu według potrzeb xD

#zalesie #tinder #badoo #logikarozowychpaskow ##!$%@? #przegryw
  • 18
@Maxior99: też jestem sam i dom to dobra inwestycja. Przestrzeń i ogród automatycznie poprawiła mój stan psychiczny (mimo że kredyt = pętla na szyję), do tej pory mieszkałem z klatce z jakimiś menelami którzy szczali i palili na niej, czułem się jak jeden z nich. Tutaj odpoczywam dosłownie odpoczywam psychicznie i mam automatycznie więcej siły do działania, czy to coś w ogrodzie czy samorozwój. Oprócz tego mam psa który też ma
@KokosowyEksplorator: ja teraz mam mieszkanie 3-pokojowe ale myślałem bad kupnem 4pokojowego , a obecne po prostu wynajmować
Dlaczego myślę nad mieszkaniem? Jednak mieszkanie w mieście jest łatwiejsze i nie Wiem czy tak duży dom nie byłby dobijający dla mnie...
Pieniądze nie są problemem
Obecnie moim celem życiowym jest znalezienie kobiety