Wpis z mikrobloga

Murzyn z aparycją 4/10 (będąc dość szczodrym). Na tiktoku brak zasięgów, po 2k wyświetleń na filmik.

Wrzucił 2 filmiki z Łodzi.

140 tysięcy wyświetleń. Pełne p0lek simpujących do tego brzydala noname'a bo jest czarny. Ciągle komentarze Julek wołających się nawzajem.

XD

Dla mnie to jest niepojęte. Naprawdę. Nie potrafię wyrazić mojego obrzydzenia wobec p0lek. Kobiety chyba będę musiał sobie szukać poza granicami.

Ja, przeciętnie wyglądający chłop, czyli defacto atrakcyjniejszy od tego murzyna nie otrzymałby atencji nawet od 10 kobiet w Polsce postując coś online.

A murzyn, nawet brzydal, ma znikąd dosłownie stadium pełne p0lek rzucających mu się na szyję.

#p0lka #tiktok #blackpill
Pobierz suweren_sudoku - Murzyn z aparycją 4/10 (będąc dość szczodrym). Na tiktoku brak zasię...
źródło: p0lki
  • 37
@neib1: Nie widzę tu żadnego "stylu
" bijącego na głowę typowego polskiego normika a w szczególności pędzlaka Oskarka, do tego ciuchy o rozmiar za duże, no i widzisz nie wiem jak z ceną jego garderoby raczej ładne podróby z bazaru ale nie przebija mojej, i moja jest dopasowana do mnie a nie za duża.
@suweren_sudoku: ogólnie Polacy uwielbiają obcokrajowców mieszkających/zwiedzających Polskę, próbujących polskie dania/mówiących łamaną polszczyzną, autorzy wykorzystują to zawierając polskie wątki i wybijając się na tym. Tu nie znaczenia płeć autora bo jest mnóstwo komentarzy pod filmikami z azjatkami/amerykankami/itd w pl i mnóstwo komentarzy obu płci jakie są fajne słodkie itd. Natura dąży do różnorodności najwyraźniej xD
@oszty: Zaobserwowałem to na tiktoku, sporo mi podsunęło jakichś obcokrajowców w Polsce, ale pod postami azjatek czy amerykanek niemal żadnych spermiarskich komentarzy nie było.
A to jest jakiś ewenement. Polki spermią do każdego brudasa, który ma ciemniejszą karnację.
Ja, przeciętnie wyglądający chłop, czyli defacto atrakcyjniejszy od tego murzyna nie otrzymałby atencji nawet od 10 kobiet w Polsce postując coś online.


@suweren_sudoku: Ty, a może nie jesteś atrakcyjniejszy? I to, że jesteś to tylko Twoje zdanie?
@oszty
No spermiarze to nie ludzie, ale oni najbardziej spermią na jakichś facebookach do Polek.
Spermienie do zagraniczniaków na tiktoku to bardziej domena p0lek.
@Returned

Ty, a może nie jesteś atrakcyjniejszy? I to, że jesteś to tylko Twoje zdanie?

Ja jestem bardzo samokrytyczny i nawet za atrakcyjnego się nie uważam. Ale na pewno bardziej od tego typa.
Ale ten post nawet nie jest szczególnie o mnie.