Wpis z mikrobloga

Murzyn z aparycją 4/10 (będąc dość szczodrym). Na tiktoku brak zasięgów, po 2k wyświetleń na filmik.

Wrzucił 2 filmiki z Łodzi.

140 tysięcy wyświetleń. Pełne p0lek simpujących do tego brzydala noname'a bo jest czarny. Ciągle komentarze Julek wołających się nawzajem.

XD

Dla mnie to jest niepojęte. Naprawdę. Nie potrafię wyrazić mojego obrzydzenia wobec p0lek. Kobiety chyba będę musiał sobie szukać poza granicami.

Ja, przeciętnie wyglądający chłop, czyli defacto atrakcyjniejszy od tego murzyna nie otrzymałby atencji nawet od 10 kobiet w Polsce postując coś online.

A murzyn, nawet brzydal, ma znikąd dosłownie stadium pełne p0lek rzucających mu się na szyję.

#p0lka #tiktok #blackpill
suweren_sudoku - Murzyn z aparycją 4/10 (będąc dość szczodrym). Na tiktoku brak zasię...

źródło: p0lki

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: przecież te Julki dodają komentarze bo są trendy i chcą być na czasie, albo też żeby wkurzyć inceli i rasistów pośród swoich znajomych, mieszkałem z murzynem w akademiku, swoją drogą bardzo fajny gość i zadbany, z ładną sylwetką i miał zerowe powodzenie u naszych rodaczek
albo rok temu w pociągu nie było miejsca i jakiś murzynek się dosiadł do Polki, całkiem przystojny i w jej wieku, pogadali pół godziny, pośmiali
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: czyli swój pogląd opierasz o komentarze 15 letnich, zblazowanych gówniar z sianem we lbie? xD
a jakby murzynek przed nią stanął i poczuła by jego inny zapach skóry to by uciekła
już znałem takie co strasznie chciały być prostytutkami ze sponsorem i uciekały spod drzwi w popłochu
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku jakiś polski Mariuszek z portalu ze śmiesznymi papieżami porównuje się do eleganckiego Mokebe z wielkiego świata w ciuchach za roczną pensję swojej mamełe, z którą do dziś pewnie mieszka. Trzymajcie mnie.
  • Odpowiedz
@Wodowy11 no elegancja jest faktycznie na jednym zdjęciu. Ale sam chyba przyznasz, że styl aż bije z tego zacnego gościa. Weź to teraz porównaj ze swoją garderobą.
Wnioski zostawiam tobie.
  • Odpowiedz