Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Antibambino: z jednej strony masz rację bo trochę coorestwem zalatuje wstawianie fotek z widocznym dupskiem ale z drugiej strony widać że cię to trochę boli, bo gdybyś mógł to sam byś taka chętnie podziubał i gdyby takie laski były w twoim zasięgu to by Ci to nie przeszkadzało
  • Odpowiedz
  • 0
gdyby takie laski były w twoim zasięgu to by Ci to nie przeszkadzało


@dzkeson: Mam w parach ładniejsze. Myślę, że dlatego algorytm Tindera wyświetla mi takie porobione dupy, a nie pasztety.
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88: Dla mnie lalka to plastik, sztuczność, określenie negatywne. Ta mordę ma przeciętną, ale wszystko inne porobione podręcznikowo. (Poza cyckami, ale ja akurat dużych nie lubię.)
  • Odpowiedz
@Antibambino: #!$%@? się do dziewczyny, nie wiem z jakiej paki. Takie bezwstydne dupy to skarb XXI wieku. Kiedyś trzeba było się czaić z konkretnymi tematami do ślubu. I w zasadzie losowało się z identycznej puli jak obecnie - tylko nigdy nie wiedziałeś czy nie trafisz na egzemplarz analogiczny jak ten przez Ciebie załączony, co to lubi seks jak koń owies i najchętniej nie schodził by z karuzeli kuta@#w. To nie jest
  • Odpowiedz
  • 4
@Antibambino i spoko, że wstawia takie zdjęcia. Od razu widać że chodzi o seks za kasę. Pisanie takich rzeczy w opisie nie jest zgodne z polityką tindera, a większość mężczyzn chce na tinderze tylko poruchać, więc i prostytutki się tam znalazły. Nowy na tinderze? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Antibambino: Tinder to apka do szukania seksu dla kobiet, chadów i oskarków, więc nie widzę nic dziwnego w tym, że Natalia odrazu pokazuje co ma do zaoferowania. Dodatkowo zdjęcie wygląda jakby było zrobione podczas jakieś sesji, więc jest pewnie jeszcze dumna z tego ujęcia i... trochę sie nie dziwie bo w czasach w których 30%~ kobiet ma nadwagę bycie szuczpłą robi z Ciebie markę premium. Przy dodatkowej seksualizacji jaką tutaj stosuje
  • Odpowiedz