Wpis z mikrobloga

And still... 5 tytuł. Brawo czemp. Dino w tym roku się w #!$%@? zbliżył do Chrisa, nogi imo Chris ma gorsze od niego. Urs Kaleciński niestety moim zdaniem #!$%@? pozuje. Stoi bokiem w pozach przodem przez co nie potrafi się tak dobrze zaprezentować, a docięty był #!$%@? dobrze.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
dsomgi00 - And still... 5 tytuł. Brawo czemp. Dino w tym roku się w #!$%@? zbliżył do...

źródło: 1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@dsomgi00: Pozowanie w Classic jest elastyczne, a z wymienionej trójki zdecydowanie najgorzej pozuje Ramon, co jest podkreślane od już 2 lat.

Nogi Chrisa od przodu wyglądają dość dziwnie, tutaj mogę się zgodzić, ale od boku i tylu są lepsze od nóg Ramona.

Zaskoczeniem dla mnie był comeback Breona z zajebistym progressem, nawet miałem ciche nadzieje że wskoczy przed Urs’a.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewusx: Chris ma dziwnie wybulony prosty uda i ogólnie dziwny, nieregularny kształt czworogłowego, a Ramonowi fakt brakowało docięcia na tyle nóg, dupa i dwójka trzymała troche wody. Co do pozowania to wiem, że jest luźne i nie ma sztywnych reguł, ale Urs pozując tak jak pozuje, chowa połowe swojego ciała do tyłu, no i fakt może zaprezentuje w ten sposób wcięcie w talii itp. ale traci moim zdaniem przez to, chociaż
dsomgi00 - @Lewusx: Chris ma dziwnie wybulony prosty uda i ogólnie dziwny, nieregular...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
@dsomgi00: Właśnie to miałem na myśli pisząc o nogach Chrisa od przodu.

Urs robi dokładnie to co musi żeby wyglądać jak najlepiej, czyli stawanie bokiem, skręty biodra, cofanie biodra. Nawet na zdjęciu widzisz że talii najwęższej na tle innych nie ma.

Ramon w ogole zdecydował się tez na inny krój majtek, co wyglądało również dziwnie. :D
  • Odpowiedz