Wpis z mikrobloga

Zapraszam do oglądania filmu - pierwszy zjazd czarną trasą Bestyja w Szczyrk Enduro Trails.
Trasa zdecydowanie trudna, pierwszy zjazd to dla mnie męczarnia (tym bardziej że parę zjazdów wcześniej miałem glebę). W przyszłym sezonie będzie kolejne podejście do rozpracowania elementów trasy i próba sklejenia płynnego przejazdu całej trasy
#mtb #rower #downhill #enduro #enduromtb #rybowmtb #bikepark
Rybow - Zapraszam do oglądania filmu - pierwszy zjazd czarną trasą Bestyja w Szczyrk ...

źródło: temp_file5397734816159675101

Pobierz
Rybow - Zapraszam do oglądania filmu - pierwszy zjazd czarną trasą Bestyja w Szczyrk ...
  • 5
@Rybow: Trasa faktycznie wygląda na trudną, zwłaszcza przez bardzo nierówny charakter i wymaga dobrego objeżdżenia i spamiętania gdzie co jest aby próbować złapać jakiś flow. W kilku miejscach powinni też zdecydowanie poprawić oznakowanie/ostrzeżenia, bo można się srogo nadziać jadąc bez znajomości trasy.
via Android
  • 0
@Diabl0 jeśli chodzi o zmienny charakter trasy to uważam to za zaletę chociaż na początku oczywiście to duże utrudnienie bo praktycznie cały czas trzeba uważać i ciężko wszystko zapamiętać. Zgadzam się w 100% jeśli chodzi o oznakowanie, ale już znam standardy oznaczeń ekipy Enduro Trails więc wiem że przy objeżdżaniu nowości lepiej się zatrzymać i obejrzeć bo czasem jest to mało intuicyjne