Wpis z mikrobloga

Chłop dopiero wrócił do domu, robił dzisiaj prace wyrobnicze ale miał dzień pełen przygód. Jeszcze na powrocie wjechaliśmy po drodze do kfc a tam byli azjaci, ojciec, matka i wyrośnięty syn gdzieś po 20tce, kolega stawiał obiad, a raczej kolację. Mówię do swoich towarzyszy niedoli losu pariasa europy środkowo wschodniej że idę się odlać. Ten azjata udał się za mną, widząc to przytrzymałem mu pierwsze drzwi do toalety męskiej, otwieram swoją kabine, wchodzę, chcę zamknąć drzwi a tu mongoidalna bestia prawie 2 metrowy potomek Czingis Chana łapie za klamkę od moich drzwi szarpiąc za nią szybko że aż mi pociągnął rękę.... Zdziwiony szarpię w swoją stronę, on w swoją, tak kilka razy, dopiero gdy już zdezorientowany całą sytuacją szarpnąłem drzwiami przy tym wypowiadając #!$%@? #!$%@? typ puścił za wrota, jednak nie z uwagi na mnie, lecz na ojca który na całe szczęście wszedł też do kibla, bo już dzisiaj musiałbym zaprzestać pisać na tagu #przegryw gdyż najprawdopodobniej straciłbym analne dziewictwo z mongoidalnym mongołem z zespołem downa w obskurnym kiblu kfc. Naprawdę ciężko po tych mongołoach na pierwszych rzut oka zauważyć że mają jakiś zespół downa. Od swojego ojca dużo się nie różnił Wracając do auta, widziałem jeszcze jak biegał w kółko na powierzchni 5m2 na parkingu, a koledzy gdy usłyszeli tą historię wcześniej, widząc tego potomka wojowniczych pastuchów stepów Mongolskich krain darli ze mnie łacha przez pół drogi do domu....
Pobierz TrzyGwiazdkiNaPagonie - Chłop dopiero wrócił do domu, robił dzisiaj prace wyrobnicze ...
źródło: 20231104_191102
  • 10