Wpis z mikrobloga

wroca fora tematyczne


@MercedesBenizPolska: Subreddity to współczesne fora tematyczne. Zawsze jak szukam czegoś specyficznego to w pierwszej kolejności dopisuję "site:reddit.com" do zapytania Google i rzadko się zdarza, bym nie znalazł czego szukam na jakimś niszowym subreddicie. Zwłaszcza w połączeniu z innymi modyfikatorami zapytania (zakres dat, bliskość określonych fraz obok siebie).
@pannkracy: @czlowiek_z_lisciem_na_glowie jest też Basic tańszy.

A w ogóle w czym wam to przeszkadza? Macie dokładnie te sama funkcjonalność co zawsze. Premium jest dla twórców i to oni dostają przydatne funkcje. + To już kompletnie dla biznesu lub dużych kont. Można dodawać do obsługi różnych użytkowników z różnymi uprawnieniami. Przejrzyjcie help. Ja ma od jesienie do tego co było w nim 3 miesiące temu i mimo że nie potrzebuje plusa to
9ada66a7ca8bf7e3 - @pannkracy: @czlowiekzlisciemnaglowie  jest też Basic tańszy.

A w...

źródło: IMG-20231104-211338

Pobierz
@Yelonek: @czlowiek_z_lisciem_na_glowie: @texas-holdemObecnie przez konflikt izrela cenzura osiągnęła jakieś apogeum. Np. Wolski który od startu wojny na Ukrainie opublikował ponad setkę filmów na ten temat i żadnych problemów.

W niecała dobre od ataku Hamasu zrobił naprawdę dobry opis jego przebiegu. Film po chwili zleciał za komplet oe niewinny dobór dwóch słów który w żaden sposób nie był negatywny dla żydów.
Co gorsza od razu zasięgi kolejnych filmów mu spadły, algorytm
9ada66a7ca8bf7e3 - @Yelonek: @czlowiekzlisciemnaglowie: @texas-holdemObecnie przez ko...

źródło: Screenshot-20231104-222522

Pobierz
9ada66a7ca8bf7e3 - @Yelonek: @czlowiekzlisciemnaglowie: @texas-holdemObecnie przez ko...
@9ada66a7ca8bf7e3: "w czym wam to przeszkadza"? To jest serio pytanie? w każdym serwisie spolecznosciowym jestes zrodlem danych dla tworcy serwisu. Caly sens dzialalnosci facebooka czy X'a to te dane. W co klikamy, co lajkujemy itd. I jeszcze mialbym im za korzystanie z danych, ktore tworze, placic? Jezeli platne bedzie tylko twitterowe "blue" to mam wywalone, nie jestem twórcą twittera. Natomiast padl pomysl wprowdzenia odplatnosci od WSZYSTKICH uzytkowników i do tego odnosił
@pannkracy: ale ty ciemny jesteś... Po pierwsze nikt nie handluje twoimi danymi. Znajdźi taką informację w regulaminie... Najwyczwjniej są ci wyświetlane reklamy. Co w tym złego czy nienormalnego? Twitter przez 13 lat istnienia tylko przez dwa lat wykazał dochód. Do tej pory przyniósł miliardy strat. Przylazi taka ciemna ameba i się pluje że ktoś ci tego nie chce sponsorować!!! Tak, źle corpo zniewala biednego Sebixa. Bierze jego dane w #!$%@? cenne
@pannkracy: Paskudny Twitter obecnie zaczal się dzielić z użytkownikami wpływami z reklam. Ale #!$%@? to ie źle. Musk poprawia go tylko na plus. Nie wskazesz nic negatywnego odkąd go przejął... A jak ci nie pasi to idź do zucka na treads. Nikt cię nie zmusza do udostępniania twoich #!$%@? cennych danych co oglądasz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
9ada66a7ca8bf7e3 - @pannkracy: Paskudny Twitter obecnie zaczal się dzielić z użytkown...
@9ada66a7ca8bf7e3: możesz sobie mnie obrażać ile ci się podoba, "tytanie intelektu", a ja dokładnie myślę tak samo. Twitter nie oferuje mi nic, za co chciałbym zapłacić. Bedzie darmowy - bede na nim czasem tracił czas. Nie bedzie darmowy - wywalone. Mam w dupie ile traci twitter, jakie są fukcje dla twórców. Bo mogę. Ponadto chetnie dowiem sie jaki masz nick na twitterze, na wszelki wypadek cie zablokuje. Bez odbioru :D
@pannkracy: @pannkracy

ja dokładnie myślę tak samo


@pannkracy: ale nie potrafisz uzasadnić dlaczego w przeciwieństwie do mnie

Twitter nie oferuje mi nic, za co chciałbym zapłacić. Bedzie darmowy - bede na nim czasem tracił czas.


@pannkracy: jesteś upośledzony? Przecież nie chcę żebyś płacił i jest darmowy. Premium dodaje funkcjonalności do zaawansowanych twórców, biznesów.

Nie bedzie darmowy - wywalone.


@pannkracy: nie wiem czy się po tym pozbiera ( ͡
9ada66a7ca8bf7e3 - @pannkracy: @pannkracy 
ja dokładnie myślę tak samo

@pannkracy: a...

źródło: 479e30df0e6d1774f8cb53d530e0935d

Pobierz