Wpis z mikrobloga

PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM #1

Hej Mirki, wczoraj wróciliśmy z wykopowego wyjazdu na przeszczep włosów w Cayra Clinic w Stambule. Pierwszy wyjazd na wypokowy przeszczep włosów (ja też jestem już po zabiegu) udał się w 100%, pozostaje tylko czekać na efekty.

Dzięki @Simfecstio @kalkadu123 @etrzyszesciu za super wyjazd!

Podsumowanie:

1) Wylecieliśmy z Warszawy 1 listopada, bezpośrednio do Stambułu około 09:30
2) Na lotnisku czekał kierowca z kliniki luksusowym vanem (napoje, playstation, telewizor, wifi i inne bajery)
3) Hotel o bardzo wysokim standardzie, każdy osobny pokój
4) Tego samego dnia dwóch z nas miało zabieg, chłopaki skończyli późnym wieczorem
5) Następnego dnia na zabieg pojechałem ja i kolega
6) W międzyczasie zdążyliśmy dobrze zjeść, zrobić zakupy, trochę odpocząć
7) Z kliniką współpracuję od kilku lat, pracuję w firmie, która organizuje takie wyjazdy. Mam pełne zaufanie do kliniki, jest w 100% sprawdzona - inaczej sam nie robiłbym tam sobie zabiegu osobiście.
8) Wróciliśmy wczoraj, 3 listopada, około 18:30 byliśmy już w Warszawie

Zabieg trwa od 4 do 8 godzin (w zależności od sytuacji na głowie). Od momentu podania znieczulenia jest zero bólu, każdy z nas przespał jakąś część zabiegu. Ogólnie podczas zabiegu jest czill, można sobie albo spać albo oglądać film. Wyjazd na 3 dni (2 noce).

Następne wypokowe wyjazdy:
8-10 grudnia
21-23 grudnia
12-14 stycznia
24-26 stycznia

Mamy już zapisane po kilka osób na każdy termin. Jeśli ktoś chce się załapać z nami, zapraszam na priv, możesz śmiało indywidualnie omówić swoją sprawę. Dla Wykopków specjalna oferta, między 2200 a 2500 euro plus bilety lotnicze. Żadna polska firma nie oferuje takiej ceny za wyjazd grupowy z opiekunem. Na każdym z nich będę osobiście. Wszystkie szczegóły wyjazdu dogramy od A do Z.

PS
Ilość tureckich flag na zdjęciu nie jest przypadkowa - kilka dni temu było 100-lecie Republiki Turcji, wielkie święto, tureckie flagi są teraz na ulicy dosłownie co 5 metrów :-)

#przeszczepwlosow #zakola #lysienie #finasteryd #minoxidil #podroze #turcja #przegryw (nie cierpię ostatniego tagu, ale wielu wykopków z jakiegoś powodu utożsamia normalne męskie łysienie z przegrywem)
Mrukszachowy - PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM #1

Hej Mirki, wczoraj wróciliśmy z wykopo...

źródło: biurocayra

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@telemark jako że jestem jednym z wymienionych osób to mogę powiedzieć że na początku sam myślałem że to scam. Nawet po spotkaniu na żywo ciężko było mi uwierzyć że to legitne, tym bardziej że sam ten wyjazd zainicjowałem pisząc post na Mirko czy ktoś leci na przeszczep xd nie oczekując że jakakolwiek odpowiedź nadejdzie. Ale po powrocie mogę zapewnić że to nie scam ;) jak chcesz dowodu to napisz na priv. Wyślę
  • Odpowiedz
  • 0
@Mrukszachowy: Norwood 5 u jednej osoby może wyglądać zupełnie inaczej niż Norwood 5 u kogoś innego. Przy zabiegu przeszczepu ważna jest ocena strefy dawczej (z tyłu głowy), skąd pobiera się grafty. U sporej większości ludzi strefa dawcza wystarczy na pokrycie ubytków spowodowanych norwoodem 5, ale i tak trzeba podesłać zdjęcia głowy (z zamazaną twarzą jak chcesz) do analizy przez Klinikę.
  • Odpowiedz