Wpis z mikrobloga

Właśnie się #!$%@?łam i wydarłam mordę na sąsiada #!$%@?, od 4 przychodzą do niego #!$%@? ludzie po towar, pukają #!$%@?, śpią albo r00chaja się na klatce albo wymuszają jakieś drzwi do garażu (serio). Koleś przyszedł teraz z dupą xD która się cały czas śmiała.
Ja mam już dość, codziennie od 3 nie mogę spać a o 6 wstaje do #!$%@? wafla.
I podobno moje dzieci hałasują ale jak do nich te zjeby przychodzą i się z nim biją za towar na klatce to git?
Dodam że tam też dziecko mieszka.
I chyba też się pofatyguje to w końcu zgłosić.
Dziecko na melinie ? #!$%@?
I co z tego że mnie przeprosili i obiecali być cicho jak weszli do sasiada xD i teraz ich słyszę przez ścianę xD
##!$%@? #cpunydowora #patologia #tagujenanocnej
  • 87
  • Odpowiedz
  • 4
@Melkovva_ jak to zglosiz i on się dowie kto, a patrząc po poście będzie wiedział od razu możesz przygotować się na rajzę z narkomanami i uprzykrzanie życia
  • Odpowiedz
#!$%@? ludzie po towar


@Melkovva_: Ale jaki towar? Cegły, pustaki, pakowana żywność jak ryż czy może choinki zapachowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

prosze na wsadzac wszystkich cpunów do jednego wora


@nocny-mirek: Dokładnie, trzeba ich pakować do osobnych worków bo się łatwiej przenosi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Melkovva_: zgłosisz na policję i do końca tygodnia zarobisz kosę w żebro, bo patusy doskonale będą wiedzieć kto się wysypał na psiarni xd

Ta wasza "kobieca logika" i myślenie że macie prawo awanturować się z każdym i nic wam się nie stanie ..

Jeśli nie chcesz skończyć tragicznie to ty się lepiej wyprowadź:p

A wystarczylo od razu zgłosić na policję, zamiast bawić się w idiotyczne "zawracanie uwagi".
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak #!$%@? się dowiedzą xD u mojego brata w bloku tak udało się pozbyć patusa i od dwóch lat go nie widzieliśmy.
O dziwo policja zachowała się bardzo profesjonalnie bo parę dni obserwowali meline, kto przychodzi do kolesia i później szybka akcja i posprzątane ¯_(ツ)_/¯ no jakim cudem się ma dowiedzieć czy zgłosił ktoś z klatki, czy klatki obok. Wszystkim sąsiadom kosę sprzeda?
  • Odpowiedz