Wpis z mikrobloga

Właśnie się #!$%@?łam i wydarłam mordę na sąsiada #!$%@?, od 4 przychodzą do niego #!$%@? ludzie po towar, pukają #!$%@?, śpią albo r00chaja się na klatce albo wymuszają jakieś drzwi do garażu (serio). Koleś przyszedł teraz z dupą xD która się cały czas śmiała.
Ja mam już dość, codziennie od 3 nie mogę spać a o 6 wstaje do #!$%@? wafla.
I podobno moje dzieci hałasują ale jak do nich te zjeby przychodzą i się z nim biją za towar na klatce to git?
Dodam że tam też dziecko mieszka.
I chyba też się pofatyguje to w końcu zgłosić.
Dziecko na melinie ? #!$%@?
I co z tego że mnie przeprosili i obiecali być cicho jak weszli do sasiada xD i teraz ich słyszę przez ścianę xD
##!$%@? #cpunydowora #patologia #tagujenanocnej
  • 87
  • Odpowiedz
@Melkovva_: mój kolega na studiach dilował ziołem i jak były jakieś dymy i przyjeżdżała policja to po prostu nie wpuszczał ich na klatkę a oni dawali sobie spokój i odjeżdżali. XD
  • Odpowiedz
I podobno moje dzieci hałasują ale jak do nich te zjeby przychodzą i się z nim biją za towar na klatce to git?


@Melkovva_: Te "zjeby" przychodzą do Twoich dzieci i się biją za towar na klatce?
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: @WhitePill4All @GratisLPG Serdecznie gratuluję wam legalizowania patologii. Jakby wam nacpani do domu wbili to też byscie siedzieli cicho z obsranymi dupami ze strachu? Zero obywatelskiej odwagi, najlepiej niech patusy rządzą nami bo się boimy im postawić.

Ten sam typ człowieka, który udawałby że nie widzi kiedy ktoś krzywdzi drugiego. Tchórzami jesteście i tyle.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Namawianie OPki żeby nie zgłaszała już teraz.

" I dostaniesz w #!$%@? i #!$%@? do dupy bo doskonale będą wiedzieć kto ich zgłosił."

W ogóle takie postrzeganie świata jest odrealnione. Normalnie policja by takiego ćpunka zgniotła jak robaka jak tysiące ćpunków przed nim a wy z niego robicie jakiegoś gangstera z serialu.
  • Odpowiedz
weź tam nie gęgaj sie sama bawić nie potrafisz pewnie i jeszcze skarży na innych ( ͡° ʖ̯ ͡°)

życie to emocje, to ten śmiech właśnie, nasze namiętności i rękoczyny ()
narkotyki w afekcie, śluby w urzędzie, poprawiny na komendzie i dziewczyna młoda hej
  • Odpowiedz
debilka XD mogłaś iść z anonima #!$%@?ć teraz wszyscy będą wiedzieć że to ty XD


@SarahC: uuu, widzę doświadczenia życiowe. W fajnych kręgach się obracalas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Returned: Nietrafiona analiza, ja mieszkam w domu jednorodzinnym przez co nie mam takich atrakcji pod chatą bo tu każdy ma płot i ogródek. Ale widziałam co patola potrafi zrobić na przykładzie znajomych z miasta. Choćby dla przykładu jeden z ochroniarzy z Biedronki został kilka razy pobity i połamali mu kości.
  • Odpowiedz