Wpis z mikrobloga

Właśnie się #!$%@?łam i wydarłam mordę na sąsiada #!$%@?, od 4 przychodzą do niego #!$%@? ludzie po towar, pukają #!$%@?, śpią albo r00chaja się na klatce albo wymuszają jakieś drzwi do garażu (serio). Koleś przyszedł teraz z dupą xD która się cały czas śmiała.
Ja mam już dość, codziennie od 3 nie mogę spać a o 6 wstaje do #!$%@? wafla.
I podobno moje dzieci hałasują ale jak do nich te zjeby przychodzą i się z nim biją za towar na klatce to git?
Dodam że tam też dziecko mieszka.
I chyba też się pofatyguje to w końcu zgłosić.
Dziecko na melinie ? #!$%@?
I co z tego że mnie przeprosili i obiecali być cicho jak weszli do sasiada xD i teraz ich słyszę przez ścianę xD
##!$%@? #cpunydowora #patologia #tagujenanocnej
  • 87
I podobno moje dzieci hałasują ale jak do nich te zjeby przychodzą i się z nim biją za towar na klatce to git?


@Melkovva_: Te "zjeby" przychodzą do Twoich dzieci i się biją za towar na klatce?
@GratisLPG: Namawianie OPki żeby nie zgłaszała już teraz.

" I dostaniesz w #!$%@? i #!$%@? do dupy bo doskonale będą wiedzieć kto ich zgłosił."

W ogóle takie postrzeganie świata jest odrealnione. Normalnie policja by takiego ćpunka zgniotła jak robaka jak tysiące ćpunków przed nim a wy z niego robicie jakiegoś gangstera z serialu.
weź tam nie gęgaj sie sama bawić nie potrafisz pewnie i jeszcze skarży na innych ( ͡° ʖ̯ ͡°)

życie to emocje, to ten śmiech właśnie, nasze namiętności i rękoczyny ()
narkotyki w afekcie, śluby w urzędzie, poprawiny na komendzie i dziewczyna młoda hej
@Returned: Nietrafiona analiza, ja mieszkam w domu jednorodzinnym przez co nie mam takich atrakcji pod chatą bo tu każdy ma płot i ogródek. Ale widziałam co patola potrafi zrobić na przykładzie znajomych z miasta. Choćby dla przykładu jeden z ochroniarzy z Biedronki został kilka razy pobity i połamali mu kości.