Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: o brawo julka odkrywa że na wykopie siedzą niepoliczalni spermiarze z wodogłowiem, już pomijając fakt że tacy są dosłownie wszędzie, czy to na wykopie czy na facebook czy na tych waszych tinderach...
  • Odpowiedz
@rebelyell: nie zapomnę kilka lat temu jak koleżanka w moim wieku, która jest nauczycielką w pewnym momencie wystrzeliła z pytaniem o zdjęcie penisa (i niemalże dosłownie tak brzmiało pytanie), styki poprzepalane, widać że była mną mocno zainteresowana ale ostatecznie nic z tego nie wyszło, no i jak sobie to czasem przypomne to juz sam z siebie się śmieje jakim inwalidą trzeba być żeby nawet taką okazję#!$%@?ć, gdy laska ewidentnie sama
  • Odpowiedz
@Mamaboss: ale i tak nie przegadasz im, ze zakola, wzrost itd to kwestie trzeciorzedne. Jasne, czesc lasek zwroci na to uwage i kogos skresli, ale wiekszosc ucieknie nie ze wzgledu na to a ze wzgledu na skrajny mizoginizm, zerowe skille spoleczne, zwyrostwo, brak pewnosci siebie.

Taki kozak anonimo bedzie wysylac knage i gadac "hej cipcia" a w realu nawet nie mialby jaj zeby jednego slowa z siebue wydusic ( ͡
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Przytoczę w skrócie rozmowę z klientem z przed dwóch dni (3cia żona, kilkoro dzieci z różnymi) " mówił że po alko to chce mu się ruchać, za młodu to obracał dużo, raz jak był kelnerem 4 wyr*chał jednej nocy, ja mówię że WOW 4ry to dobre teksty walił, a on że się nie pierd*lił od razu z grubej rury wystarczyło kilka zdań i do sedna. Twierdził że kobiecie nie
  • Odpowiedz
Jeżeli serio myślicie, że jesteśmy zainteresowane takimi monologami, to wybaczcie xD żadna kobieta nie chce czegoś takiego od nieznanych typow.


@Mamaboss: Obawiam się, że połknęłaś zarzutkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mamaboss: gdyby to pisał jakiś Chad albo mokebe z knagą 22 cm to byś pisala że super, mega sexi zboczuch.. Kobiety do wszystkiego pod chodzą zależnie od tego kto jak wygląda. Przegryw powie że "ładny tyłek" to oblech, zboczeniec. Chad powie to samo to super komplement, hihihi, sexi ma na mnie ochotę.
  • Odpowiedz
Koleżanka @WyzwolonaPodrozniczka dostała pewną wiadomość, która doskonale pokazuje poziom siedzących tu przegrywów, obrażających kobiety, czy to według was jest serio normalne? Wysyłanie członków do osób, które nie są nimi kompletnie zainteresowane?


DNO


@Mamaboss: DNEM jest zakrywanie nick'u tego #!$%@?. Z resztą jesteś jej adwokatem? Dlaczego wywołana wcześniej (przez Ciebie z resztą) niejaka @WyzwolonaPodrozniczka nie ogłosiła wszem i wobec tej gorszącej jej sytuacji? Chcecie lustracyzmu i nagonki na tego
  • Odpowiedz
Zaraz, zaraz, ja #!$%@?ę, przecież wy obydwie jesteście jeszcze gorsze od tego trolla xD jak patrzę na waszą nienawiść do wszystkich Polaków, to wy jesteście jeszcze kilka poziomów niżej niż ten zboczeniec i teraz widzę, że on was trollował, bo nawet taki kretyn by nie próbował podrywać takich odpadów xD

Ta nienawiść do wszystkich polskich mężczyzn mogła się wziąć tylko z bycia odrzucaną nawet przez przegrywów.
srogie_ciasteczko - Zaraz, zaraz, ja #!$%@?ę, przecież wy obydwie jesteście jeszcze g...

źródło: temp_file1819109215572677318

Pobierz
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke

gdzie niby jest informacja, że nie jesteś zainteresowany (bo jesteś oczywiście chłopem)


Ja myślę, że to jest po prostu ten bardzo rzadki kobiecy przegryw, otyłość, brak kobiecości + toksyczny charakter i obwinianie wszystkich facetów o to, że jej nie chcą (nawet przegrywy).
  • Odpowiedz