Wpis z mikrobloga

@Theo_Y: Typowa patola....
i 3 chłopa nie dało rady zarobić na meble do domu....
No i te 2 Damy xDDDDDDDDDDD
Też nie dały rady ustatkować sie w życiu ^^
  • Odpowiedz
@pwone: To nie ściema nawet jak by była to przypominam że co najmniej tak 1/4 społeczeństwa żyje..
Rodziny od #!$%@? a na 10 osób może 2-3 coś tam pracują, ale i tak przewalą na używki....

ino dej dej dej.... zasiłki socjalne a i tak kur.. nie idzie kasa na co powinna tylko też przechlają tyle że więcej i nie za swoje ;/
  • Odpowiedz
@pwone

@Quassar: ale wiesz, że te zdjęcia w Fakcie to ściemy? Oni pewnie nawet rodziną nie są


Wuja a nie ściema. To prawdziwa rodzina, jakich jeszcze z 10 lat temu w polsce było wiele.
Kiedyś był o tym temat na wykopie. Starzy pomarli, ta laska jakoś bardzo młodo zaciążyła, jeden z braci chyba też dead czy na zachód pojechał, już nie pamiętam.
Ogólnie dom im się walił, oni totalne wyjebongo itd.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Zacytowałeś to tak jak by było że ja to napisałem, a on do mnie pisał haha ^^
łap plusa.

Takich rodzin jest od zaje... zresztą programy typu damy i wieśniaczki doskonale pokazuje takie przypadki...
  • Odpowiedz
@wogbius: Zależy. Niektórzy w patoli żyją na wyższym poziomie i mają więcej klasy od Polaków wannabe klasa średnia. Domek na wiosce odziedziczony po dziadkach czy pradziadkach i wybudowany w latach 60. Nikt nie chce remontować, bo prawo własności do niego ma ponad 10 osób. Oni sobie dorabiają na czarno, mają zasiłki i często nawet alimenty z funduszu alimentacyjnego, a partner pracuje na zachodzie. Widać jakie zabawki dzieci dostają na komunie- drony,
  • Odpowiedz
@Quassar

@Krzysztof53647: Zacytowałeś to tak jak by było że ja to napisałem, a on do mnie pisał haha ^^

łap plusa.


Takich rodzin jest od zaje... zresztą programy typu damy i wieśniaczki doskonale pokazuje takie przypadki...


Tak działa cytowanie na wypoku (dzięki biauek ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ). Wtarczt że ktoś o Tobie wspomni i od razu jazda.

@wogbius Z prawdziwej patologii bardzo ciężko wyjść. Podejrzewam, że
  • Odpowiedz