Wpis z mikrobloga

Ja lubię YouTube i płace 25zl. Wcześniej płaciłem 20 na Spotify. Cenię sobie twórców takich jak Academy of Ideas(chyba najlepszy), Quiins Ideas(też genialny) Good time bad times, futurology, PBS Space time, Pursuit of Wonders, Planet DOC, Townseds etc..
Muzycznie też jest świetnie, naprawdę algorytm potrafi zaprowadzić do "króliczej dziury" o wiele lepiej niż Spotify gdzie zawsze miałem wrażenie, że w końcu słucham tego samego.

Nie mam zamiaru oceniać tych co nie płacą*, jak nie miałem, też nie płaciłem. Miałem nawet "lewe" Spotify swojego czasu. Tak samo jak do 18 roku życia chyba wszystkie gry, nie licząc tych z pisemek, miałem pirackie.

*Ale nie róbcie afery, że wam dostawca usługi każe płacić xD znajdźcie lepsze lewe patenty albo... Ogladajcie filmiki na wykop peel czy Onecie.

#youtube #youtubepremium
  • 5
@bad_motherfucker: Moja przeglądarka Opera zwariowała i ma niekończącą się aktualizację do nowej wersji. Wchodzę na yt widzę komunikat, robię akcję Uruchom Operę żeby ją zaktualizować do nowej wersji, restart trwa jakieś 20 sekund po restarcie brak blokady i przeglądam sobie yt bez reklam, oczywiście mam ublock origin.