Wpis z mikrobloga

#odyn #korsir Tak sobie odsłuchałem tego wczorajszego live i mogę powiedzieć, że Blondynowi już powoli sodówa uderza do główki. Jeszcze parę miesięcy temu płakał, że zdjęli monetyzację, że chore kolano, że pieniędzy mało na budowę kampera. A teraz - włączył się tryb boga, bo jest monetyzacja, bo są darmowe fanty od firm, bo jest stałe grono widzów, które bezkrytycznie przyjmuje każdy kolejny film. Korsir - żyjesz w bańce, gdzie każdy klepie cię po pleckach, więc po co się starać, po co wymagać czegoś od siebie, skoro jest tak zajebiście. Radziłbym zachować trochę więcej pokory, bo sam dobrze wiesz, że to gdzie teraz jesteś zawdzięczasz w dużej mierze Odynowi no i oczywiście widzom, na których teraz plujesz. Różnica między komentującymi widzami jest taka, że jedni to widzą, a drudzy udają, że pada deszcz.

Na pytanie o studia Blondyn stwierdził, że nie będzie dalej robił, bo już jest ustawiony na youtube. I to jest przykład jak krótkowzrocznie podchodzi do życia. Jak można swoje zarobki uzależniać w 100% od youtube, gdzie jednego dnia jesteś, a drugiego może cię nie być? I to w dodatku mając już doświadczenia z demonetyzacją nie wiadomo z jakiego powodu nawet. A studia zawsze zostają.

Wyśmiewanie spartolonego okna Odyna, wyśmiewanie kamperów Goblina i wreszcie wyśmiewanie krytycznych komentarzy na wykopie. Naprawdę trochę pokory by się przydało. Jeśli musisz tak bardzo pokazać jak bardzo cię te komentarze nie obchodzą, to znaczy że cię obchodzą. I nie bądź zaskoczony, że jak będziesz przeginał, to wykopki zaczną cię zgłaszać. Już nie tacy jak ty obrywali od wykopu.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bbul44: wsiowy pajacykow juz nie płacze? booooooze i jutub go nie oszukuje??? wyjątkowo irytujący błazen. Gdyby w aryjskiego gamonia komentarze nie wchodziły nie komentowałby - a tak wchodzą, wchodzą :) swoją drogą trzebaby go na coś zglosic. musze obejrz\ec te jego żygoliny
  • Odpowiedz
@bbul44: Drugi akapit bez sensu, bo może sobie na ciągnikach siodłowych robić czy doszkolić się i jako mechanik. Reszta się zgadza. Każdy z nas zna osobę, która zawsze dużo gada, obiecuje, a każdy wie że kłamie, więc w połowie zdania jej się przerywa i zmienia temat. Daje się takiej osobie wypowiedzieć na inne tematy, ale nie o sobie i swoich planach. Kłamczuś pospolituś Kubuś.
  • Odpowiedz
Według mnie jego podejście wynika z właśnie takich komentarzy. Jakby nie miał $ z yt to by sobie poradził, tylko nie robiłbym tego na yt bo po co tracić czas na coś co nie daje $. Ogarnia wiele tematów manualnych, ma prawko na ciężarówki i znajomych w okolicy. A jakby potrzebował czegoś to by się nauczył i by ogarnął. Ja czy ty nie wiemy jak to jest ale on wystawiając się na
  • Odpowiedz
@bobek77: zmartwie cię slodkopierdzacy ulany misiu aryjskiego blondynka z jednego loża. Mnie to wisi czy blondynka coś interesuje czy nie. Dla mnie to fun żeby tego świniaka gdzieś podpierd.... :)
  • Odpowiedz