Wpis z mikrobloga

Nawet bez powiększenia widać że grafik amator. Perspektywa mu uciekła. Do tego oświetlenie. Szumy na dużych znakach mogą być wygladzane algorytmami. Ogólnie bez sensu to wszystko
  • Odpowiedz
@stefan_pmp @lobo @DzikiWonsz221 @fizzly @paw1470 @mirabelka2137 @Rad-X @j557 @Dizel_AHTUNG @imargam_2137 @nukey
Jak tez napisałem na wstępie, wszystko wygląda jak najprostszy scam, moje złudne i dziecinne nadzieje rozbudziła jednak ilość różnych facebookowych stron (np Smyk Sochaczew) które to udostępniały.
Sam również przetrzaskalem internet w poszukiwaniu potwierdzenia i znalazłem równe ZERO. Na całe szczęście mam tez wokół wykopków którzy szybko sprowadzili mnie na ziemię za co oczywiście dziękuje
  • Odpowiedz
@Marek_Szajba: Oczywiście że legit, nie wiem nad czym się jeszcze zastanawiasz. Jak dobrze poszukasz to niektórzy oddają nowe bmw bo mają jakieś ryski na lakierze czy coś, ja już mam 2 ale więcej nie biore bo się urzad skarbowy przyczepi do darowizn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marek_Szajba:

robią rozdajo za 9zł bo zestawy przeterminowane

milenium falcon z 2023 roku


specjalnie robią wpisy w ten sposób. Każdy mądrzejszy od grzyba z fugi zorientuje się i zignoruje. Takich odsiewają. Do podawania danych karty płatniczej docierają najwięksi debile.
  • Odpowiedz